reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ojej, długo dosyć. Mi ginekolog tłumaczyła że we wczesnej ciąży będziemy się widywać raz na 4 tygodnie. Ale może co ginekolog to obyczaj? 😁 Ale było serduszko już u Ciebie? Jak znosisz ciążę? 😁 Również pierwsza? 😁
Było serduszko wszystko ok. Karta była już Założona. Też pierwsza ciąża. Ja ciąże znoszę tak jakby praktycznie jej nie było. Gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała że w ciąży jestem. 😁🙈 Zero jakichkolwiek objawów. Troszkę brzuch się powiększył ale niedużo i to na tyle. 😉
 
reklama
Było serduszko wszystko ok. Karta była już Założona. Też pierwsza ciąża. Ja ciąże znoszę tak jakby praktycznie jej nie było. Gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała że w ciąży jestem. 😁🙈 Zero jakichkolwiek objawów. Troszkę brzuch się powiększył ale niedużo i to na tyle. 😉
Stara jak bym o sobie czytała! Czasami coś dźwignę to chłop od razu mi zabiera "zwariowałaś?! W ciąży kobieto jesteś" a ja na to "Jezu faktycznie zapomniałam" 😂 nie mam żadnych objawów a przez te 11 tyg raz wymiotowałam, a tak to czuje się fantastycznie. Ale nie mogę mówić hop, tyle tygodni przed nami jeszcze 😁
 
Stara jak bym o sobie czytała! Czasami coś dźwignę to chłop od razu mi zabiera "zwariowałaś?! W ciąży kobieto jesteś" a ja na to "Jezu faktycznie zapomniałam" 😂 nie mam żadnych objawów a przez te 11 tyg raz wymiotowałam, a tak to czuje się fantastycznie. Ale nie mogę mówić hop, tyle tygodni przed nami jeszcze 😁
No to witaj w klubie 😀 mnie na początku lekko mdliło jak czasem, gdy za dużo chipsów się najadłam, ale nie wymiotowałam ani razu. 😁
 
No to witaj w klubie 😀 mnie na początku lekko mdliło jak czasem, gdy za dużo chipsów się najadłam, ale nie wymiotowałam ani razu. 😁
Ja jedynie na co mam mega ochotę to są owoce typu mandarynki i Pomarańcze, min 1kg dziennie. Może Stąd wysoki Cukier? szukam diabetolog oraz wysokie tsh czyli endokrynologa, nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Jutro od rana będę dzwonić i szukać kogoś na cito, ginekolog już mi wprowadziła leki na tarczyce.. 😥
 
Ja po porodzie używałam bella tych cienkich niebieskich ze skrzydełkami a moje wszystkie koleżanki z podkładami od pępka do pleców 😃nie mam pojęcia od czego uzależniona jest ilość krwawienia po porodzie .

P.S któraś was polecała krem elancyl przeciw rozstępami i tu moje pytanie ten krem chyba jest wycofany ciężko go znaleźć prawie wszędzie jest niedostępny to ma związek z jego popularnoscią?? Czy go wycofują
To ja. Zmartwiałaś mnie. Wiem, ze zmienili opakowanie, ale nie ze wycofują. Ja kupowałam w aptece i chyba najlepiej właśnie skontaktować się z apteką.
 
Ja jedynie na co mam mega ochotę to są owoce typu mandarynki i Pomarańcze, min 1kg dziennie. Może Stąd wysoki Cukier? szukam diabetolog oraz wysokie tsh czyli endokrynologa, nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Jutro od rana będę dzwonić i szukać kogoś na cito, ginekolog już mi wprowadziła leki na tarczyce.. 😥
Też mam wysoki cukier i też tsh. Dostałam euthyrox i też nigdy nie miałam problemów z tarczyca, a cukier to mówiła że zobaczymy na następnej wizycie jak będzie dalej wysoki to wtedy coś będzie działać. I też od kilku dni jem pomarańcze hehe 😁
 
Też mam wysoki cukier i też tsh. Dostałam euthyrox i też nigdy nie miałam problemów z tarczyca, a cukier to mówiła że zobaczymy na następnej wizycie jak będzie dalej wysoki to wtedy coś będzie działać. I też od kilku dni jem pomarańcze hehe 😁
Dwa razy robiłam cukier i dwa razy słabe wyniki. A kontaktowałaś się z endokrynologiem czy tylko zalecenie gin? Mam letrox25 jeść i skierowanie do poradni endokrynologicznej ale mam skierowanie z prywatnego gabinetu więc nfz nie bardzo je uznaję, muszę czekać na teleporade z rodzinnym itd..
 
Ja dopiero wróciłam do domu bo jeszcze zaliczyłam aptekę. Także co zapamiętałam z wizyty. Dzidzia ma 2,3cm i jest starsza niż z moich wyliczeń o 3dni. Serduszko bije ❤️ ginekologicznie badanie też ok. Ale pani dr mówiła że to równie dobrze może być początek poronienia Krwi dużo i jasnoczerwona ale może też być jakieś pęknięte naczynko (ale czy na pęknięte naczynko może być jej aż tyle? Na fotelu kapało ze mnie) jeśli krwi będzie więcej, pojawi się ból, albo, gorączka, będę się czuła "chora" mam wrócić. Dostałam Progesteron dopochwowe i magnez. Chyba tyle udało mi się zapamiętać z 3h spędzonych na ostrym dyżurze. Był jeden lekarz na cały oddział patologii i podejrzewam i porodówki. Także to nie ich wina że czekałam tyle. Jestem otumaniona i zrozpaczona. Ze mnie leci jak leciało, może trochę mniej ale dla mnie krew to krew. Zaraz biorę Progesteron i czekam.
 
reklama
Dwa razy robiłam cukier i dwa razy słabe wyniki. A kontaktowałaś się z endokrynologiem czy tylko zalecenie gin? Mam letrox25 jeść i skierowanie do poradni endokrynologicznej ale mam skierowanie z prywatnego gabinetu więc nfz nie bardzo je uznaję, muszę czekać na teleporade z rodzinnym itd..
Nie nie kontaktowałam się z endokrynologiem tabletki dostałam od gin. Ja mam euthyrox 25.
 
Do góry