reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Jestem już po badaniu i USG Lekarz mówi że na tę chwilę nie widzi nic niepokojącego, ale równie dobrze może to być początek poronienia. Także jadę do domu i czekam co dalej 😔 badania krwi są dobre
Trzymam kciuki❤️Proszę nie trać nadziei🍀, wiem ze ciezko się nastawiać pozytywnie jeśli widzi się krew w tej sytuacji ale ja mimo wszystko wierze ze będzie dobrze...odpoczywaj!!!
 
Jestem już po badaniu i USG Lekarz mówi że na tę chwilę nie widzi nic niepokojącego, ale równie dobrze może to być początek poronienia. Także jadę do domu i czekam co dalej 😔 badania krwi są dobre
O jej - ale to dobrze, trzymaj się przede wszystkim tej myśli, że po badaniu lekarz powiedział, że nie ma nic niepokojącego! Na pewno coś się w organizmie zadziało, więc naturalnie nie może dać Ci pewnej gwarancji, ale to nie oznacza, że na 100% musi być źle! NIE MUSI BYĆ ŹLE! ;)
Jedz do domu, do łózka, pod kołderkę i odpoczywaj! To może być wszystko, ale najważniejsze to nie tracić nadziei i myśleć pozytywnie, choć wiem jak jest ciężko. Najważniejsze, że po badaniu USG jest w porządku Trzymaj się tej myśli! :)
 
Znam kilka kobiet z krwawieniem żywo czerwonym i szczęśliwą ciążą. Trzymam kciuki żebyś była kolejną [emoji8][emoji8][emoji8]

Jakie masz zalecenia ? Jutro dzwoń do swojego lekarza i pytaj co dalej.

Co powiedzieli o USG ? Skąd krwawienie jest? Widać krwiak ? Rozwarstwienie kosmówki? Jak tętno dzidzi?
Jestem już po badaniu i USG Lekarz mówi że na tę chwilę nie widzi nic niepokojącego, ale równie dobrze może to być początek poronienia. Także jadę do domu i czekam co dalej [emoji17] badania krwi są dobre
 
Ja byłam półtora tygodnia temu a teraz dopiero 31 marca pappa i usg a 1 kwietnia mój lekarz. Nie wiem jak wytrzymam [emoji44]
Ja mam pappa 26 marca. Odliczam dni jak dziecko.
Ja byłam 3.03 a teraz wizytę mam 24.03 ale jak zobaczyłam serduszko to stres mi zszedł, teraz jestem spokojna i czekam na wizytę, a Tobie się wogole nie dziwię, bo ten stres szybko Ci nie zejdzie po Twoich doświadczeniach, tule mocno. A tzw punkt krytyczny, czyli ten w których trafiłaś ciaze już minął? No i jak się ogólnie czujesz, chyba nic niepokojącego się nie dzieje?
Tak, ten najgorszy okres mam za sobą, wiec to mnie trochę pociesza, ale z drugiej strony wtedy nigdy nie miałam żadnego nawet najmniejszego objawu poronienia, wiec teraz tak na prawdę też nic nie wiem. Jestem dobrej myśli. Mam nadzieje, ze leki pomogą i wytrwamy do końca.
@_Katharsis_ głowa do góry! Przeszłam trochę poronień i nie miałam nigdy żadnego krwawienia. Wszystko wychodziło z zaskoczenia na kolejnej wizycie. I za każdym razem pytałam dlaczego nie ma krwawienia itd, słyszałam, ze z macica jest wszystko ok, nie ma krwiaków, wiec zanim dojdzie do organizmu ze to koniec to trochę czasu minie.
takze jeśli jesteś po badaniu i serducho bije, a lekarz powiedział ze nie widzi nic niepokojącego to proponuje się już uspokoić i odpoczywac. Ja tez tak krwawiłam w połowie lutego. Okazało się, ze to zwykle przemęczenie organizmu bo nie miałam żadnego krwiaka, a dziecko się rozwijało dalej idealnie. Wiem, że przezywasz, ale na spokojnie umów się do swojego lekarza prowadzącego i do tego czasu odpoczywaj. Jak najwiecej! 🤗
 
Mój czop wyglądał jak meduza, przezroczysto różowy, widziałam bo po badaniu jak mnie przyjmowali to zaczął wylatywać, ale na szczęście nie ciągnął się jak u @Celia89 , a no i śmierdział lub jak kto woli pachniał spermą 🤣, wody wypłynęły dopiero w trakcie 2 fazy porodu, bo położna przebiła i zaraz mały z tym wyleciał jak na zjeżdżalni wodnej, przy drugim porodzie nie zauważyłam czopa. Ale co mi się podobało po CC, że lekarz tak ładnie wyczyścił, że nawet dużego krwawienia nie miałam, już jak z sali pooperacyjnej szłam na zwykłą to na always night, a ze szpitala wychodziłam na zwykłej
 
Mój czop wyglądał jak meduza, przezroczysto różowy, widziałam bo po badaniu jak mnie przyjmowali to zaczął wylatywać, ale na szczęście nie ciągnął się jak u @Celia89 , a no i śmierdział lub jak kto woli pachniał spermą 🤣, wody wypłynęły dopiero w trakcie 2 fazy porodu, bo położna przebiła i zaraz mały z tym wyleciał jak na zjeżdżalni wodnej, przy drugim porodzie nie zauważyłam czopa. Ale co mi się podobało po CC, że lekarz tak ładnie wyczyścił, że nawet dużego krwawienia nie miałam, już jak z sali pooperacyjnej szłam na zwykłą to na always night, a ze szpitala wychodziłam na zwykłej
Ja po porodzie używałam bella tych cienkich niebieskich ze skrzydełkami a moje wszystkie koleżanki z podkładami od pępka do pleców 😃nie mam pojęcia od czego uzależniona jest ilość krwawienia po porodzie .

P.S któraś was polecała krem elancyl przeciw rozstępami i tu moje pytanie ten krem chyba jest wycofany ciężko go znaleźć prawie wszędzie jest niedostępny to ma związek z jego popularnoscią?? Czy go wycofują
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe oraz już mamusie! 🥰
Cieszę się że znalazłam to forum, w końcu jedno miejsce gdzie można konkretnie o coś się zapytać 😗 troskę o mnie, wiek 24, pierwsza ciąża aktualnie 11+1, termin wg aplikacji 2.10 ❤️ 9.03 miałam usg na którym pięknie maluszek machał rączką i pierwszy raz było dane mi usłyszeć serduszko. Niesamowite emocje, oczy pełne łzami. Żałuję, że w sobie pandemii nie może być ze mną mój narzeczony.. 24.03 mam prenatalne, nie wiem dlaczego ale stresuje się bardzo. Marzy mi się by poznać płeć, oczywiście priorytetem jest dla mnie zdrowie maluszka ale już bym chciała powoli się osowić kto mieszka w brzuszku i zacząć kompletować wyprawkę 😗 trzymam kciuki za wszystkie Panie jak i za szczęśliwe rozwiązanie ❤️
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe oraz już mamusie! 🥰
Cieszę się że znalazłam to forum, w końcu jedno miejsce gdzie można konkretnie o coś się zapytać 😗 troskę o mnie, wiek 24, pierwsza ciąża aktualnie 11+1, termin wg aplikacji 2.10 ❤️ 9.03 miałam usg na którym pięknie maluszek machał rączką i pierwszy raz było dane mi usłyszeć serduszko. Niesamowite emocje, oczy pełne łzami. Żałuję, że w sobie pandemii nie może być ze mną mój narzeczony.. 24.03 mam prenatalne, nie wiem dlaczego ale stresuje się bardzo. Marzy mi się by poznać płeć, oczywiście priorytetem jest dla mnie zdrowie maluszka ale już bym chciała powoli się osowić kto mieszka w brzuszku i zacząć kompletować wyprawkę 😗 trzymam kciuki za wszystkie Panie jak i za szczęśliwe rozwiązanie ❤️
Ja Również 11+1, ten sam termin porodu i prenatalne usg mam 25.03 😁 na wizycie u mojej ginekolog byłam 13.02 a następna 27.03 także od 6 tygodnia nie wiem co się dzieje z dzidzia, ale mam nadzieję, że wszystko ok.
 
reklama
Ja Również 11+1, ten sam termin porodu i prenatalne usg mam 25.03 😁 na wizycie u mojej ginekolog byłam 13.02 a następna 27.03 także od 6 tygodnia nie wiem co się dzieje z dzidzia, ale mam nadzieję, że wszystko ok.
Ojej, długo dosyć. Mi ginekolog tłumaczyła że we wczesnej ciąży będziemy się widywać raz na 4 tygodnie. Ale może co ginekolog to obyczaj? 😁 Ale było serduszko już u Ciebie? Jak znosisz ciążę? 😁 Również pierwsza? 😁
 
Do góry