reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Aż mi go żal, ale chłopy mają lepiej niż my, bo mają niski głos i aż tak tego nie słychać, przynajmniej u mojego męża, od małego też do logopedy chodził i mało kto się pozna na tym, no chyba że właśnie są podwójne jak w Robert to już czasem można słyszeć że ma problem
No on się przedstawia łobełt więc u niego słychać. Ba no i co. Ludzie mają gorsze przypadłości i żyją:p
 
reklama
Hej 😊Co do imion to u nas jeśli chłopczyk to Hubert choć czasem mam dni że się waham, a dziewczynka Aleksandra albo Marcelina
A tak z innej beczki, właśnie jestem po wizycie u dentysty bo moja 8 zrobiła mi psikusa i się połamała a ostre brzegi poraniły mi dziąsła i policzek... Także tylko przypiłowane i założony opatrunek.. Nieprzyjemna sprawa bo boli mnie cała prawa strona twarzy, dentystka zasugerowała że za zgodą ginekologa wyrwać można w 4 a najlepiej 5 miesiącu, pozostało czekać 😜
 
Byłam na wizycie u mojej prywatnej ginekolozki. Mam pytanie, czy wy tez tu widzicie mała buźkę? Czy to ja mam ciążowe zapalenie wzroku? [emoji28]
IMG_7077.jpg
 
@meraja - ja niestety nie widzę, bom ślepa w takich tematach 😁 a to możliwe żeby usg było tak dokładne?

P.S. a tak z innej beczki to powiem Wam, że mam dzisiaj jakiś masakryczny kryzys samopoczuciowy, ale taki bardziej psychiczny. Do tych fizycznych to już się nawet przyzwyczaiłam, macham ręką. Hormony mnie rozszarpują na strzępy
 
@meraja - ja niestety nie widzę, bom ślepa w takich tematach 😁 a to możliwe żeby usg było tak dokładne?

P.S. a tak z innej beczki to powiem Wam, że mam dzisiaj jakiś masakryczny kryzys samopoczuciowy, ale taki bardziej psychiczny. Do tych fizycznych to już się nawet przyzwyczaiłam, macham ręką. Hormony mnie rozszarpują na strzępy
Mnie też. Leżę w łóżku pod kołdrą i czekam na jutro ;) Dzieci płaczą i się kłócą a ja nawet nie mam siły ingerować w to :( Do tego ból głowy . Mąż skwitował tylko sama chciałaś ;)
 
Mnie nie można zachęcać do wrzucania zdjęć psiego dziecka [emoji1787]

Mój psiak jest nieszczęśliwy przez moje L4. Jestem m.in. kynoterapeutą (dogoterapeutą). Psiak ze mną pracował 3 dni w tygodniu. Kocha to. I widzę jak jej bardzo brakuje kontaktów z pracy [emoji24] Ona też jest na ciążowym chcąc nie chcąc [emoji12]
Piękne piechaski! [emoji7] Ja kocham wszystkie!! [emoji16] Jak macie jakies zabawne zdjecia swoich piechow, ktorymi chcialybyscie sie podzielic to nie powstrzymujcie sie [emoji6]
20190321_175739.jpeg
 

Załączniki

  • 20190321_175805.jpeg
    20190321_175805.jpeg
    61,9 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry