reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Cześć wszystkim🙂 mnie dopadło zapalenie zatok 😔 i stosuję tylko wodę morską do nosa, dużo piję wody, czosnek jem itp. Lekarz rodzinny bez problemu wypisał L4 ciążowe, tak więc wczoraj dzwoniłam do dyrektorki. Bardzo się ucieszyła, bo wiedziała, że wcześniej miałam problemy zdrowotne, no i wiek mam odpowiedni na pierwsze dziecko 😉 podpytywała, czy planuję za te dwa tygodnie kontynuować L4. I że jeśli się zdecyduję, to ona nie widzi problemu, bo teraz mam o siebie dbać, nie stresować się i wypoczywać 🙂 pod tym względem ma świetne nastawienie
Miałam niedawno, rób sobie inhalacje z olejkiem chociażby „Olbas Oil” ja robiłam 2-3 razy dziennie, do tego 2xdziennie irygacje i sinupret (ginekolog od razu kazał mu go brać jak i rodzinna) żeby infekcja sie bardziej nie rozeszła a na noc brałam *spam* spray, nie jest to co pawda otrivin ani nic, ale dało radę. :)
 
U mnie podobny czas 9+5 ale nic nie czuje, trochę się martwię. Oprócz zmęczenia i obolałych piersi nie mam objawow.
U mnie od jutra 11tc a nie mam kompletnie żadnych objawów, a dopiero 25.03 mam prenatalne, a wizyta u mojej doktorki 27.03. Poza tym, że brzuszek mam leciutko powiększony to nie mam żadnych objawów jakbym wcale nie była w ciąży...
 
Ja dzisiaj byłam u lekarza medycyny pracy. Jedyne co stwierdzam, to miejskie powietrze mi nie służy. Jak wysiadłam z samochodu, to myślałam, że nie przejdę tych 100m i będę 🤮🤮🤮 na samym środku jednej z głównych ulic Gdańska. Ludzie mieliby cudne widoki.
Za to u mnie nie mam żadnych objawów, poza bólami brzucha wieczorem. Także na razie nie wybieram się do większych miast o ile nie będę musiała 😉
 
U mnie podobny czas 9+5 ale nic nie czuje, trochę się martwię. Oprócz zmęczenia i obolałych piersi nie mam objawow.
U mnie od jutra 11tc a nie mam kompletnie żadnych objawów, a dopiero 25.03 mam prenatalne, a wizyta u mojej doktorki 27.03. Poza tym, że brzuszek mam leciutko powiększony to nie mam żadnych objawów jakbym wcale nie była w ciąży...

Ja właśnie zaczełam 9 tydzień i do dzisiaj miałam trrroszkę cycki bardziej napompowane i zmęczenie, rano wstaje zombie + kwawa = jakoś żyje, od 17stej - energię = zombie. Oprócz tego w sumie nic mi nie jest i... oczywiście dzisiaj od rana panika bo przy kontroli cycków pocieszycielskich, że jednak w tej ciąży dalej jestem okazuje się, że spadły. Boże kto to nazywa/nazywał stanem 'błogosławionym'!? Są objawy źle, nie ma - jeszcze gorzej. :( Deprecha dzisiaj mega :(. Mam nadzieję, że to nie zwiastuje niczego złego. Pocieszcie mnie! :(
 
reklama
Do góry