reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

Właśnie odnośnie collagenu, czy można brać w ciąży? Ja przed zażywałam Class a Collagen marki Noble Health, producent zapewnia, że jest bezpieczny w ciąży ale czy któraś konsultowała to z lekarzem dla pewności? :) ja na razie odstawiłam, ale chyba na następnej wizycie podpytam lekarza.
Mi lekarz powiedział, że nie ma żadnych przeciwwskazań, też brałam z Noble Health, teraz biorę z Solgara i o ile pod względem składu jest lepszy, to wielkość tabletek mnie zabija.. 😭 te z Noble ciut mniejszy i jakby łatwiej przechodzą.
 
reklama
[emoji33][emoji33][emoji33]
Co za baba!?!?! Przynajmniej nie powinnaś już mieć wyrzutów sumienia że jesteś na L4!
No i ja w życiu bym do takiej pracy nie wróciła [emoji1745]
Teraz już nie mam żadnych. 😂
No to niezłe . Ciekawe czy faktycznie tak było czy sobie ściemnia żeby mniej zapłacić . Długo jesteś już na l4?
Na l4 jestem od 25 lutego. 🤷🏻‍♀ Gdyby tak było to od razu kierowniczka by do mnie dzwoniła.. raz sie pomyliłam to na drugi dzień już miałam telefon i jechałam do pacjenta🤷🏻‍♀️
 
Faktycznie szurnieta ta Twoja szefowa, dobrze ze teraz L4, potem macierzynski, a potem ja bym na Twoim miejscu uciekala najdalej jak sie da 🙂po co sobie zdrowie psuc przez wariatke
Już sobie zaklepałam miejsce w innej aptece... teraz jak ja poszłam to kolega z pracy też już psychicznie nie wytrzymał i złożył wypowiedzenie. 🤷🏻‍♀️
 
Mają obowiązek przyjąć mnie na to samo stanowisko z takim samym wynagrodzeniem [emoji6] potem mogą mnie oczywiście zwolnić ale po macierzyńskim jest tak samoJa też [emoji119] ale ja potrzebuję trochę rozrywki od pomidorowej i klocków Duplo [emoji28] obiecałam sobie że jak przejdę na L4 to odpuszczę zlecenia. Muszę odpocząć przed tym Armagedonem
Ja chyba też:D bo jeśli nie obraża się śmiertelnie na mnie gdy przedstawię im l4 to pewnie po macierzyńskim będą znów chcieli żebym wróciła na zlecenie bo widzę że całkiem im to pasuje
 
U mnie wszystko w najlepszym porządku. Usg przez powłoki brzuszne ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210310_153410.jpg
    IMG_20210310_153410.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 79
Ja chyba też:D bo jeśli nie obraża się śmiertelnie na mnie gdy przedstawię im l4 to pewnie po macierzyńskim będą znów chcieli żebym wróciła na zlecenie bo widzę że całkiem im to pasuje
A to pracujesz w tej samej firmie, tyle że na zlecenie? Ciekawy myk, kurde mój pracodawca pewnie nie pojdzie na coś takiego 🤔
 
Dziewczyny, szefowa wypłaciła mi wypłatę, ale tak jakbym była na normalnym l4.... czyli 80% :) i zadzwoniłam do niej... Ona do mnie „Potrąciłam za złe wydanie leków”.... rozumiecie to? Gdzie przez 2 tygodnie (kierownik apteki ma obowiązek sprawdzać wydanie leków, recepty itd) nikt nic mi nie powiedział, że coś jest źle... szkoda gadać na to babsko już.
🙂😂klasyka. Ja w poprzedniej ciąży miałam to samo. Byłam 2 tyg na urlopie zaczęłam mieć bóle poszłam na l4 i mi uwalili 200 zł za koszulki bo nagle po miesiącu się okazało że nie takie klientka chciała i zwróciła.
 
reklama
Do góry