reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Kocham żurek ale moimi domownicy nie skąd masz zakwas sama kisisz czy kupujesz gotowy jeżeli tak to poleć jakiś dobry ?
Ja robię na zakwasie z Krakusa. I tylko ten mi smakuje [emoji85] ale u mnie ciężko ten zakwas dostać. On jest w szklanej butelce. Tylko nie żur Krakusa z kartonu jakby co [emoji1]
 
reklama
Dzisiaj u mnie 6+5 i dwa razy przy podcieraniu zauważyłam w takie delikatnie brązowe niteczki w śluzie. Już się martwię i boję, a wizytę za tydzień 😔
Dzisiaj jest ok, więc mam nadzieję, że to był jednodniowy incydent.
A za tydzień o tej porze będę w trakcie pierwszej wizyty 🥰 już się nie mogę doczekać
 
reklama
Tak...potwierdzone. Nie mogę pić kawy... Znów 🚽 zaliczony 🤢.
Dziewczyny czy wy też macie suchość w ustach,nosie? Kurcze to przeziębienie nie chce mi odpuścić... Niby lepiej ale jeszcze coś trzyma...
Ja mam straszny katar. Liczę na to że za kilka dni przejdzie. Od dmuchania nosa mam strasznie poranioną i wysuszoną śluzówkę.
 
Do góry