reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja już po wizycie i po 1 USG prawie na zawał padłam dzisiaj dostałam od mojego gina skierowanie na usg . Udałam się tam piętro wyżej podczas usg lekarka powiedziała że ona ciąży nie widzi ale dla pewności pójdziemy na oddział i zrobimy usg na innym sprzęcie . Ja oczywiście wizja raka mięśniaków. Ale na innym sprzęcie ciaza się ukazała poprzednie usg miało awarię. Serduszko bije mały karateka jest bardzo ruchliwy sorry za slaba jakość zdjęcia ale nadal trzęsą mi się ręce 😀
 

Załączniki

  • 20210303_113600_copy_756x1008_1.jpg
    20210303_113600_copy_756x1008_1.jpg
    224,9 KB · Wyświetleń: 80
Ja bardzo mało mięsa jem. Podrobów nie przełknę, a w mojej diecie jest głównie pierś z kurczaka. No, może jakieś spaghetti od czasu do czasu z mielonym ;)

Ach... dzisiaj muszę M wysłać do Pizza Hut.... tak za mną chodzi od wczoraj.... i muszę korzystać, bo później znowu będę się czuła pełna i napęczniała i nie będę mogła niczego przełknąć :D
 
Ja już po wizycie i po 1 USG prawie na zawał padłam dzisiaj dostałam od mojego gina skierowanie na usg . Udałam się tam piętro wyżej podczas usg lekarka powiedziała że ona ciąży nie widzi ale dla pewności pójdziemy na oddział i zrobimy usg na innym sprzęcie . Ja oczywiście wizja raka mięśniaków. Ale na innym sprzęcie ciaza się ukazała poprzednie usg miało awarię. Serduszko bije mały karateka jest bardzo ruchliwy sorry za slaba jakość zdjęcia ale nadal trzęsą mi się ręce 😀
Cudownie! Gratuluję :*
 
Mnie też wykańczają wymioty, dlatego się prawie nie udzielam. Od rana do wieczora jest znów tragicznie. No ale z pozytywów to wczoraj miałam wizytę, jestem już w 8tc, serduszko ładnie biło 156 uderzeń na minutę. Muszę się zapisać na badania prenatalne. Mam nadzieję, że drugi trynestr będzie łaskawszy.
Też na to liczę, i też napisze coś jedynie raz na jakiś czas bo wymioty nie pozwalaja, ale czasem człowiek chce się aż trochę nad sobą poużalać z tego wszystkiego... :(
 
Nie zazdroszczę nerwów ale ważne że maluszek się pokazał [emoji3060]
Ja już po wizycie i po 1 USG prawie na zawał padłam dzisiaj dostałam od mojego gina skierowanie na usg . Udałam się tam piętro wyżej podczas usg lekarka powiedziała że ona ciąży nie widzi ale dla pewności pójdziemy na oddział i zrobimy usg na innym sprzęcie . Ja oczywiście wizja raka mięśniaków. Ale na innym sprzęcie ciaza się ukazała poprzednie usg miało awarię. Serduszko bije mały karateka jest bardzo ruchliwy sorry za slaba jakość zdjęcia ale nadal trzęsą mi się ręce [emoji3]
 
@niunia456 współczuję stresów ale dobrze ze wszystko okazało się ok 😀
Ja jadłam normalnie flaki w poprzednich ciążach i nigdy nikt nic nie mówił że nie wolno.
@anio0 ja jak mam lepsze chwilę że mnie nie muli to sobie myślę, to bym zjadła albo tamto, plany snuje czego to nie upichce, a suma sumarum przechodzi tylko kanapka jakaś zwykła i tyle 🙁 no wczoraj wszedł mi ten cheeseburger , ale to też w drodze wyjątku.
 
Dziewczyny, a ja przychodzę z dziwnym pytaniem 😁

Z OM jestem w 8t0d ciąży, a z USG dopiero 6t5d. To w którym tygodniu jestem?

Niby 9 tydzień ciąży leci, ale Bobo dopiero jest w rozmiarze na 7. No kurcze 🤭
 
Ja bardzo mało mięsa jem. Podrobów nie przełknę, a w mojej diecie jest głównie pierś z kurczaka. No, może jakieś spaghetti od czasu do czasu z mielonym ;)

Ach... dzisiaj muszę M wysłać do Pizza Hut.... tak za mną chodzi od wczoraj.... i muszę korzystać, bo później znowu będę się czuła pełna i napęczniała i nie będę mogła niczego przełknąć :D
Ja jestem niestety mięożerna.. pomimo moich 20 prób przejścia na weganizmy i inne, nie udało sie, organizm po prostu potrzebuje, za kazdym razem wyniki badań pogarszały sie katastrofalnie. Teraz staram sie urozmaicać dietę, conajmniej 2x w tygodniu jem rybe (unikam łososia i tuńczyka, maja bardzo duzo metali, nie wskazanych szczegolnie w ciązy, kadm, rtęć) i 2x w tygodniu wybieram z pomiędzy kaczki, gęsi, kurczaka (mój teść hoduje, więc mam eko) no i 1x w tygodniu albo wieprzowina albo wołowina, chociaz mogę sie bez nich obyć, no i wychodzi, że te 2-3 razy w tygodniu staram sie bezmięsnie jeść, chociaż wtedy jestem niezadowolona😂
Ogólnie mam uczulenie na zboża, jem tylko kukurydze i owies, ryż😂
 
reklama
Dziewczyny, a ja przychodzę z dziwnym pytaniem 😁

Z OM jestem w 8t0d ciąży, a z USG dopiero 6t5d. To w którym tygodniu jestem?

Niby 9 tydzień ciąży leci, ale Bobo dopiero jest w rozmiarze na 7. No kurcze 🤭
Chyba i tak wszyscy później obliczają termin na podstawie OM, bo później się to jakoś wyrównuje... Tak mi się przynajmniej wydaje, ale zaczekam na mądrzejsze głowy ;)

W każdym razie, nie spotkałam się jeszcze, żeby komuś z powodu późniejszej owu zmieniali nagle tygodnie ciąży ;)
 
Do góry