reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

A tak zasadniczo co oznacza w ogóle "OM"?
Co do użalania się nad sobą - dziewczyny, ratunku... Dzisiaj ledwo zipie, połączyłam się na kilka spotkań w pracy to współpracownicy się pytali potem co mi jest, że mam taki głos jak z zaświatów. A ja się czuję, jakby walec mnie przejechał, kac razy milion dzisiaj, co tu się dzieje? Miało być lepiej z każdym tygodniem, jakaś masakra
OM - ostatnia miesiączka :D
 
reklama
Tak mi się wydaje, że jest najbezpieczniej :) w pierwszej ciąży miałam na początku 2,5, a później nagle 7. I było po ciąży. Czy przez tarczycę, czy nie, tego się nigdy nie dowiem, ale wolę nie ryzykować.
Mi lekarz powiedziała, że dopóki nie przekracza mi 2,5 (teraz miałam 2,01) to jest okej i ważniejsze u mnie sa wartosci ft3 i ft4 :)
 
Hej dziewczyny! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i mam nadzieję do Was dołączyć. Mam 34 lata dwoje dzieci (czerwiec 2017 i wrzesień 2018 - pozdrowienia dla Ani i matylki ;)) 3 ciąża poroniona i teraz 4ta ale jeszcze nie rozgaszzcam się całkowicie bo na wizytę poszłam w 7tyg i pęcherzyk był, ale dopiero pole zarodka i nie wiadomo czy coś będzie, podobno dobrze rokuje. Poronienie to właśnie było puste jajo płodowe więc mam stres, ale nic nie zrobię. Samopoczucie okropne, okazji do odpoczynku brak bo dzieci ze mną w domu, mąż jest na 2-3h dziennie w domu.
 
Hej dziewczyny! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i mam nadzieję do Was dołączyć. Mam 34 lata dwoje dzieci (czerwiec 2017 i wrzesień 2018 - pozdrowienia dla Ani i matylki ;)) 3 ciąża poroniona i teraz 4ta ale jeszcze nie rozgaszzcam się całkowicie bo na wizytę poszłam w 7tyg i pęcherzyk był, ale dopiero pole zarodka i nie wiadomo czy coś będzie, podobno dobrze rokuje. Poronienie to właśnie było puste jajo płodowe więc mam stres, ale nic nie zrobię. Samopoczucie okropne, okazji do odpoczynku brak bo dzieci ze mną w domu, mąż jest na 2-3h dziennie w domu.
Witamy :) w którym tc jesteś?
 
Witaj [emoji4] Kiedy masz kolejną wizytę?
Hej dziewczyny! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i mam nadzieję do Was dołączyć. Mam 34 lata dwoje dzieci (czerwiec 2017 i wrzesień 2018 - pozdrowienia dla Ani i matylki ;)) 3 ciąża poroniona i teraz 4ta ale jeszcze nie rozgaszzcam się całkowicie bo na wizytę poszłam w 7tyg i pęcherzyk był, ale dopiero pole zarodka i nie wiadomo czy coś będzie, podobno dobrze rokuje. Poronienie to właśnie było puste jajo płodowe więc mam stres, ale nic nie zrobię. Samopoczucie okropne, okazji do odpoczynku brak bo dzieci ze mną w domu, mąż jest na 2-3h dziennie w domu.
 
Pilne. Macie już założone karty ciążowe? U mnie 7+1 czyli początek 8 tyg. Czy to prawda że w Polsce jak się nie założy książeczkę ciążowa do 10 tyg ciąży to przepada becikowe?
 
Bo takie coś znalazłam na necie
 

Załączniki

  • Screenshot_20210303_132959_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210303_132959_com.android.chrome.jpg
    306,1 KB · Wyświetleń: 48
Pilne. Macie już założone karty ciążowe? U mnie 7+1 czyli początek 8 tyg. Czy to prawda że w Polsce jak się nie założy książeczkę ciążowa do 10 tyg ciąży to przepada becikowe?
Ja w poprzedniej ciąży miałam założone chyba w 10/11 tygodniu, ale miałam potwierdzone, że na wizycie byłam przed 10 tygodniem i nie było problemu z becikowym 😉
 
reklama
Do góry