reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja na 1 widzialam tylko zarodek (1,7mm) ciąża okazała sie o conajmniej 5 dni młodsza😥 i teraz martwię się, co to bedzie, jak w czwartek nie zobaczę serduszka..
Tak jak wyżej @developerka pytała. Który to był tydzień ciąży? Może właśnie coś w tym jest aby nie iść za wcześnie na USG. Później tyle stresu do kolejnego badania. Ja jak się okazało że pierwsza wizyta dopiero w ok 9 tyg to mało szału nie dostałam, bo stres czy ciąża zdrowa, czy nie pozamaciczna, ale teraz prawie grzecznie czekam na wizytę, kiedy zobaczę małego człowieczek 😍 albo wtedy będę płakać
 
reklama
Tak jak wyżej @developerka pytała. Który to był tydzień ciąży? Może właśnie coś w tym jest aby nie iść za wcześnie na USG. Później tyle stresu do kolejnego badania. Ja jak się okazało że pierwsza wizyta dopiero w ok 9 tyg to mało szału nie dostałam, bo stres czy ciąża zdrowa, czy nie pozamaciczna, ale teraz prawie grzecznie czekam na wizytę, kiedy zobaczę małego człowieczek 😍 albo wtedy
Ja wg. ost dnia miesiąsczki mam teraz 6+3, natomiast wiem, ze moje owulacje są bardzo pózno, jak na 28/29 dni cykl, one czasami bywały 20dc 🤷🏻‍♀️ Więc lekarz wyliczył z usg, że był to jakos 5 tydzien dopiero, zarodek już był i co najwazniejsze, ciaza dobrze usytuowana.
 
Zaczęłam 7 tc i właściwie od początku mam bardziej lub mniej rozciągliwy i przezroczysty śluz. Czy któraś z Was też obserwuje u siebie śluz tego typu? Piszcie proszę co to może oznaczać.. Może macie jakieś doświadczenia.
Biorę luteinę 100x2 bo miałam zbyt niski progesteron. Teraz jest na dobrym poziomie.
 
Zaczęłam 7 tc i właściwie od początku mam bardziej lub mniej rozciągliwy i przezroczysty śluz. Czy któraś z Was też obserwuje u siebie śluz tego typu? Piszcie proszę co to może oznaczać.. Może macie jakieś doświadczenia.
Biorę luteinę 100x2 bo miałam zbyt niski progesteron. Teraz jest na dobrym poziomie.
sluz podczas ciazy moze byc rozny. Ja np mam mleczny a w polowie dnia zmienia sie w przezroczysty. Ty na dodatek bierzesz luteine wiec ten lek tez ma wplyw na sluz. Jesli masz jakiekolwiek watpliwosci badz obawy skonsultuj sie z lekarzem :)
 
reklama
Do góry