reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja jeszcze do pierwszej wizyty mam 3 tygodnie i zanim nie zobaczę serduszka i czy w ogóle nie jest pęcherzyk pusty to zwariuje 🤯
Niestety mój lekarz nie chce mnie zapisać na wizytę wcześniej niż 9tc a w mojej okolicy innego nie ma 😔
Looo no to Cię brzydko urządził A do innego miasta jak masz daleko? bo ja tak się bałam mojego że 100 km do wawy wydawalo mi się spacerkiem:p Ale już mój mózg ochłonął
 
reklama
Bo u mnie cała masa idzie w brzuch. Mi po pół roku ustąpywali ludzie pierwszenatwa w kolejce bo Pani w ciąży Xd jakie to bywa frustrujace
Kochana moja córka miala rok jak pojechaliśmy na taki bazarek moj mąż miał małą w wózku a ja buszowałam po straganach w UK angielka miala super ciuszki po swoim synku a ze moja kumpela na dniach miała rodzic to znalazłam dla niej parę fajnych gadżetów dla małego . Wszystko bylo super dopóki kobitka nie zapytała się mnie na kiedy mam termin 😖😖 nie muszę wam mówić że odechciało mi się zakupów już
 
Kochana moja córka miala rok jak pojechaliśmy na taki bazarek moj mąż miał małą w wózku a ja buszowałam po straganach w UK angielka miala super ciuszki po swoim synku a ze moja kumpela na dniach miała rodzic to znalazłam dla niej parę fajnych gadżetów dla małego . Wszystko bylo super dopóki kobitka nie zapytała się mnie na kiedy mam termin 😖😖 nie muszę wam mówić że odechciało mi się zakupów już
Znam to Xd albo przed ciąża weszło mi w brzuch A Jeszce kiecka mi się zawinela i klienci mi gratulacje od wejścia składali 😂
 
@Celia89 pięknie wyglądałaś w ciąży 😍
@n1k43et a robisz sobie fotki z rana czy wieczorem? Bo ja rano to mam płaski brzuch, dopiero wieczorem lekko wzdęty ale tak nie ma tragedii 😂
Jedynie widzę że ciut wiecej wody trzymam i całe moje ciało straciło taki sportowy wygląd 😂😂😂
Ja robię fotki rano, bo pierwszą zrobiłam rano. Obudziłam się i wymyśliłam, że skoro już wiem, że jestem w ciąży to chcę takie fajne zdjęcia pokazujące progres przybywania brzuszka 😁 i od tego wyszłam z założenia, że muszę zawsze robić rano, bo inaczej będzie niemiarodajne. Ale, tak jak wspominałam, zawiodłam się na tych dzisiejszych :p bo widać po prostu, że to nie brzuch ciążowy, tylko jakbym balona połknęła. Chyba poczekam z kolejną sesją aż to wzdęcie sobie pójdzie i może kolejne w 12 tc, jak wspomniała @Celia89.

@niunia456 - zazdroszczę takiego porodu! I poproszę o przepis, co zrobić żeby taki był 😁

@Latowkato - mam tak samo 😄 byłam pewna, że wymiana garderoby to tak no nie wiem, 20 tc? A tu już jest ciężko 🙈 choć z tego co mówiły dziewczyny to póki co zbiera aię głównie woda i brzuch jest wzdęty. To co nam odstaje to raczej nie jest jeszcze brzuszek ciążowy. Choć czytałam, że to też kwestia indywidualna, u jednych widać szybciej, u innych później
 
Pytam z ciekawości, czy tylko mój lekarz każe powtarzać. W pierwszej ciąży chciałam być mądra i iść na krzywą tego dnia, którego się dobrze czułam. Jakoś tak wyszło, że poszłam po 22 tygodniu. Wyniki wyszły ok, ale lekarz stwierdził, że zrobiłam za wcześnie i muszę powtórzyć za dwa tygodnie. No i faktycznie jak zrobiłam ponownie to drugi i trzeci wynik wyszedł minimalnie za wysoko, ale wystarczyła sama dieta. Teraz przynajmniej wiem, żeby nie iść za wcześnie 😁
Dziwne, słyszałam że to bardzo obciążające badanie i nie powinno się robić częściej niż co pół roku :o
Moja urodziła się 18 dni po terminie bez cc 😃😃w trybie tak szybkim ze gdyby nie moj mąż to pewnie w aucie odebrał by porod . Wody odeszły dwa parcia i mała mialam w rękach 😃
O kurde, zazdroszczę! Żeby wszystkie porody tak wyglądały to bym była spokojniejsza :D
 
Dziewczyny zazdroszczę juz niektórym Wam ze macie spokojną głowę, u mnie nie dość że beta słabo przyrasta to jeszcze wczoraj dostalam plamienia, z dnia miesiączki wychodzi 7+6 dzis pojechałam na usg pokazal się zarodek(uff), ale nie ma serca, z usg wyszlo 6+1, zarodek 4.5mm, tydzien temu był tylko pęcherzyk ciążowy 6.4mm i ciałko żółtkowe ledwo widoczne. Wiec jest postęp ale to serce... mam wizytę w środę, dr powiedzuala ze jak nie będzie serca to daje mi od razu skierowanie na zabieg do szpitala :(
 
Dziwne, słyszałam że to bardzo obciążające badanie i nie powinno się robić częściej niż co pół roku :o

O kurde, zazdroszczę! Żeby wszystkie porody tak wyglądały to bym była spokojniejsza :D
:D to ja pamietam laske ze stycznia z fotum bellybestfirend. Tylko 3 porod. Rano jej polozna dala jakis magiczny kokltaj na rozwarcie bo liala 2 cm. po 4 h leciala z lamentem ze m 4 cm rozwarcia i sie boi okolo 19stej :D o 20 ze juz ma 8 o 20:05 napisala ze urodzila XD praktycznie nie zdazyla sie wylogowac z forum tak dlugo porod trwal haha
 
reklama
Dziewczyny zazdroszczę juz niektórym Wam ze macie spokojną głowę, u mnie nie dość że beta słabo przyrasta to jeszcze wczoraj dostalam plamienia, z dnia miesiączki wychodzi 7+6 dzis pojechałam na usg pokazal się zarodek(uff), ale nie ma serca, z usg wyszlo 6+1, zarodek 4.5mm, tydzien temu był tylko pęcherzyk ciążowy 6.4mm i ciałko żółtkowe ledwo widoczne. Wiec jest postęp ale to serce... mam wizytę w środę, dr powiedzuala ze jak nie będzie serca to daje mi od razu skierowanie na zabieg do szpitala :(
Trzymamy kciuki za serduszko ✊✊✊ Dlatego chyba jednak lepiej od razu pojechac na wizyte serduszkowa. U mnie bylo widac jak bije, ale da odmiany ten krwiak. Nie wiem jak sie zachowac bo dla mnie oszczedny tryb zycia to 6 km zamiast 15stu, ok zero seksu i podnoszenia corki i mycia okien XD a sport? a basen? Dla mnie to relaks a nie wysilek fizyczny. Ja potrafie pol rony ekogroszku zrzucic do piwnicy w pol godziny XD no to juz jest wysilek. Co oznacza ten enigmatyczny zwiazek frazeologiczny "oszczedny tryb zycia" XD mam lezec? Bylam dzis na zakupach i cale kilometry sie glowilam XD czy wolno mi isc jeszcze do riservd czy to zbyt forsowne...
 
Do góry