reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Kurde, powiem Wam, że mi też zaczęły przeszkadzać maseczki :-/ raz, że faktycznie trochę mi brakuje tlenu, a dwa każda mi śmierdzi :-D taka materiałowa za bardzo pachnie proszkiem, nie mogę tego znieść, a ta chirurgiczna też wali, jakąś taką sztucznizną
Materialowe nie wiadomo jak prac i wlasnie mnie po nich ryj ssypal ze nie chcialabym takiej alergii przerabiac bo musialam brac claritine i hydrokortyzon. uczulenie bylo za silne zeby pozbyc sie go delikatniej. XD a te sztuczne to wiadomo ze trzeba teoretycznie co pol godziny zmieniac. Maseczki lubie i mi sie przydaja teraz do mycia kibla domestosem zeby nie narazac mojego zarodka na chemie XD

Ide sie nacieszyc pogoda i uspić roczną bestię :D wroce wieczorem to znow bede marudzic jak mi wszytsko przeszkadza ostatnio. Gin juz za 2 dni wiec stresik jest.
 
reklama
Kurde, powiem Wam, że mi też zaczęły przeszkadzać maseczki :-/ raz, że faktycznie trochę mi brakuje tlenu, a dwa każda mi śmierdzi :-D taka materiałowa za bardzo pachnie proszkiem, nie mogę tego znieść, a ta chirurgiczna też wali, jakąś taką sztucznizną
mi przy chirurgicznych dodatkowo tak wysusza twarz od nosa w dół, że mam pumeks z twarzy.
 
Materialowe nie wiadomo jak prac i wlasnie mnie po nich ryj ssypal ze nie chcialabym takiej alergii przerabiac bo musialam brac claritine i hydrokortyzon. uczulenie bylo za silne zeby pozbyc sie go delikatniej. XD a te sztuczne to wiadomo ze trzeba teoretycznie co pol godziny zmieniac. Maseczki lubie i mi sie przydaja teraz do mycia kibla domestosem zeby nie narazac mojego zarodka na chemie XD

Ide sie nacieszyc pogoda i uspić roczną bestię :D wroce wieczorem to znow bede marudzic jak mi wszytsko przeszkadza ostatnio. Gin juz za 2 dni wiec stresik jest.
Ja materiałowe piorę w 60 stopniach, w zeszłym roku prałam w 90 stopniach to się wszystkie skurczyły :-D
Ja tą chirurgiczną zmieniam jak mam mokrą, ale śmierdzi mi to wszystko :p dosłownie.
Masakra z tym uczuleniem!
 
Ja chodziłam na basen w poprzednich ciążach i bardzo sobie chwaliłam, na szczęście nigdy mi się nie przyplątała żadna infekcja.
Mi w maseczkach najbardziej przeszkadza to że okulary mi parują 😂
@Bunia49 wiadomo wszystko się zmienia w naszym organizmie i jest nowe więc nie dziwie się że się zastanawiasz czy wszystko jest ok 😀 Ja do lekarza idę dopiero w 7+6 więc będzie już ładnie wszystko widać jeśli wszystko jest ok.
 
Hej dziewczyny! 😃 jak tam samopoczucia? Ja wczoraj byłam na wizycie bo jakieś dziwne bóle podbrzusza miałam ale okazało się ze to chyba macica się rozciąga 😫 fasolka ma już 1,75 cm i wyglada jak mały krokodyl 💕 prenatalne umówione na 23 marca wtedy będzie 12+3
5D35F3E9-9C26-4355-8FE5-E18E13F938AC.jpeg
 
Hej dziewczyny! [emoji2] jak tam samopoczucia? Ja wczoraj byłam na wizycie bo jakieś dziwne bóle podbrzusza miałam ale okazało się ze to chyba macica się rozciąga [emoji31] fasolka ma już 1,75 cm i wyglada jak mały krokodyl [emoji177] prenatalne umówione na 23 marca wtedy będzie 12+3 Zobacz załącznik 1241792

Śliczna dzidzia [emoji3059][emoji3059][emoji7]

Ja idę 29 marca na prenatalne, to będzie 12+0 [emoji4] Tak na prawdę to już bym chciała wiedzieć co to za lokator u mnie zagościł [emoji28] czy faktycznie chłopiec jak mi się wydaje, czy nie [emoji848]
 
Ja idę prywatnie [emoji2370] Ale z NFZ chyba niektóre dziewczyny się już umawiały, albo mi coś się pokręciło [emoji28][emoji85]
 
Witam Was o poranku [emoji3]
Wczoraj byłam na wizycie u gina. Ponieważ jestem na etapie szukania dobrego, który będzie prowadził moja ciążę, więc to kolejna moja wizyta w ostatnim tygodniu.
Poprzednia lekarka mi słabo podpasowala, ale ten wczorajszy był super. Więc chyba mam już lekarza prowadzącego [emoji4]
Widziałam serduszko [emoji3590]
Okazało się, że ciąża młodsza o 6 dni. Więc zamiast 7+0 jest 6+1 I to mnie tak trochę zastanawia, skąd taka rozbieżność.
Dostałam dużo badań które muszę zrobić no i kolejna wizyta za 2 tyg [emoji3]

Ja się zastanawiam czy jest taka możliwość że się pomylił lekarz z tymi pomiarami? No u mnie nie ma opcji żeby była ciąża tydzień młodsza bo test ciążowy wyszedł by pozytywny 6 dni po owu...
Ja dzisiaj pierwszy dzień na euthyroxie i o dziwo lepiej się czuję [emoji28] chyba placebo xD
Zapisałam się na wizyte za tydzień. Może będzie już widać w którą stronę się sytuacja rozwija :(
 
reklama
Daj znać co Ci powie lekarz o tym basenie. Też bym pochodziła [emoji3060] Ale też mam trochę stracha z tymi infekcjami. Plus wilgotność powietrza i temperatura na basenie jest podobno świetnym środowiskiem dla covida a ja na sterydach łapię wszystko więc mi pewnie nie pozwolą. Będę leżeć, tyć i czekać aż TLC mnie odwiedzi żeby nagrać program o monstrualnej otyłości w ciąży [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
;D dobra a co sądzicie o basenie w ciąży? Gina mam w piątek, a z córką idę w czwartek. Najwyżej wrzuce gojca niech se pływa z tatą, a ja ponagrywam filmiki jaka ta moja córa zdolna. W sensie ze gronkowce, chlamydie i inne rzesistkownice mozna niby złapać ueee? :D
 
Do góry