reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja szukalam praktycznych zastosowan a ostatecznie tetra poleciała z hukiem na strych. Jak sie ociepli nastapi chwila prawdy hit czy kit z pieluchami wielorazowymi. ;) bedziemy sie odpampersowywac, ale cos czuje ze laura bedzie se latac gola po podworku i odkryje ze cos jest nie halo jak pare razy obsika se nogi.
Też planuje we wakacje. Aczkolwiek obawiam się, że mojego czorta to nie ruszy i będzie w najlepsze biegał z gołym dupskiem 😁 wczoraj chciałam mu tetrę na noc założyć, bo przez antybiotyk ma odparzenie. I co? W ciągu 10 minut musiałam go przebrać 3 razy, bo zasikał. Oczywiście nie przeszkadzało mu, że mokro tylko się bawił w najlepsze. Podziwiam kobiety, które mają cierpliwość do wielo ☺️
 
reklama
Mi wyszły po porodzie dwa na tyłku, też niczym nie smarowałam, bo pewnie i tak by to nic nie dało. Moja koleżanka miała pełno na brzuchu i poszła na laserowy zabieg. 😉 Co do pieluch to wykorzystałam przy rozszerzaniu diety, żeby mały wszystkiego nie upaćkał jak jeszcze nie siedział w krzesełku i karmiłam go na kolanach 😁
Tak w sumie to mam całą listę rzeczy, które kupiłam, a bez których można spokojnie żyć 😋

Planujesz odstawiać, czy czekasz na wizytę u gina?

Mi mąż wkręcił hak w sufit. Ściągnęłam z karuzeli tą pozytywkę z projektorem i powiesiłam pod sufitem. Mały ma większą frajdę w nocy. Szummise na niego nie działały, bo miałam pożyczone, więc nie kupowałam. 😁

Czekam, czekam. Ale jestem ciekawa co planują inne dziewczyny ☺️
Ja nie uzywalam pieluch bo moja mala swinia ma tyle ubran ze nawet nie bylo mi zal. XD potem razem z ciuchem jebudu do wanny, a w sumie rozszzerzanie diety wypadlo mi na maj to ona od maja do listopada praktycznie gola latala. Jedynie miala na tylku pampersa. Jak ja nie cierpie zimy.
 
Też planuje we wakacje. Aczkolwiek obawiam się, że mojego czorta to nie ruszy i będzie w najlepsze biegał z gołym dupskiem 😁 wczoraj chciałam mu tetrę na noc założyć, bo przez antybiotyk ma odparzenie. I co? W ciągu 10 minut musiałam go przebrać 3 razy, bo zasikał. Oczywiście nie przeszkadzało mu, że mokro tylko się bawił w najlepsze. Podziwiam kobiety, które mają cierpliwość do wielo ☺️
Mój chłop to myslal ze te wklady sa jednorazowe i chcial wywalać 🤭
 
Ja się strasznie bałam tego odpampampersowania, nastraszyli mnie znajomi [emoji28] A poszło bardzo gładziutko. Przed 2 rokiem już wolał ‚kupa’ i siadał na nocnik jak mu się chciało [emoji4]
Latem to już w ogóle będziecie miały super [emoji4]
 
Myślę że standardowy. Nie martw się.
Ja miałam
29 dc - 2 lutego- beta 8219
31 dc- 4 lutego- beta 21400

I lekarz powiedział że to super. Zdrowa ciąża. Na usg póki co tylko jeden lokator i mam nadzieję że kolejnego nie wypatrzy na kolejnym usg [emoji6] Też jestem po poronieniu i mój cykl też się bardzo skrócił więc trzeba to mieć na uwadze.
Po 48 h w 33 dc wynik 3870. Przyrost 144%. To standardowy przyrost czy jednak troche większy?
Mam nadzieję że wszystko jest ok i tym razem doczekam się szczęśliwego końca.
 
Ja już po USG. Jestem załamana. Nic nie widać. Powinnam być w 6t3d. A tam tylko jakaś czarna kropka na ekranie. Laska która robiła mi USG nie mogła stwierdzić ciąży. Wzięła betę i zobaczymy.

Ja już straciłam nadzieję
Ja mam jutro kolejna wizytę u lekarza byłam 2 dni temu i tak samo maly pęcherzyk i nic nie widac. Ja dzis mam 6t5d, rano robilam bete zobaczymy czy coś rośnie
 
Współczuję Wam tych mdłości i innych dolegliwości. Mnie niezmiennie bolą tylko piersi od czasu do czasu ;) Co do zwolnienia... to ja na razie pracuję trochę zdalnie, trochę stacjonarnie. Gina wypytam jak podchodzi do pracy z dziećmi i czy według niego bezpiecznie jest z nimi siedzieć, czy ze względu na koronkę lepiej w domu ;)
W czasach tej całej pandemii twoja praca wydaje się dosyć ryzykowna. A testują tam was jakoś częściej?
 
Dzień dobry Dziewczyny :)
chciałam się oficjalnie przywitać, jestem w 6+3, byłam dziś na wizycie i widać było zarodek z serduszkiem 😍🥰
Niestety, od poniedziałku bardzo męczą mnie wymioty, nic mi nie pomaga. Lekarz pozwolił wypić mi krople żołądkowe. Mam nadzieję, że będzie mi po tym trochę lepiej.
 
reklama
Do góry