reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Omg xD ja widziałam tylko jedno video jak jakaś Pani rodziła SN przy strumieniu w lesie, hipsteriada ale ciekawe do obejrzenia [emoji28]

Ja miałam cesarkę i przy drugim raczej tez będzie cesarka. U mnie na 90% będzie chłopiec, u męża w rodzinie sami męscy potomkowie, nasz pierworodny to tez synek [emoji4] już się nastawiłam [emoji28] jakby była dziewczynka to byłby szok [emoji28]

Jeszcze widziałam babkę, która rodziła obok zjeżdżalni w ogrodzie i dzieci miały patrzeć ... a przy wychodzeniu dziecka nie zdążyła go złapać i spadło jej na trawnik.
Więcej już nie oglądam, traumę mam 😆
 
reklama
Na Pomorzu roztopów nie widać, jest -3 i ma padać deszcz ze śniegiem [emoji51] Wczoraj się zakopałam samochodem pod blokiem parkując tyłem [emoji28][emoji28] z wielkim trudem udało mi się wyjechać [emoji51] Dziś mam nadzieje ze będzie trochę lepiej jak będę jechać na usg [emoji28]
A skąd Tyś? :) Może pytałam już wcześniej, ale mi umknęło w ciążowym odmóżdżeniu :D
 
Anty tg całe życie mam totalnie wystrzelone i na to leków nie ma. To nam pokazuje co się dzieje, ale nic nie zmieni pod względem leków.
Popieram :) przeciwciał leki nie zmniejszą. Wysokie świadczą o zapaleniu tarczycy, ale nie wiem czy coś się z tym robi, jeśli hormony w normie są.
 
Omg xD ja widziałam tylko jedno video jak jakaś Pani rodziła SN przy strumieniu w lesie, hipsteriada ale ciekawe do obejrzenia [emoji28]

Ja miałam cesarkę i przy drugim raczej tez będzie cesarka. U mnie na 90% będzie chłopiec, u męża w rodzinie sami męscy potomkowie, nasz pierworodny to tez synek [emoji4] już się nastawiłam [emoji28] jakby była dziewczynka to byłby szok [emoji28]
Ja w ciąży z Zo od razu wiedziałam, że będzie baba. Teraz nie wyczuwam niczego. Może przyjdzie z czasem, a może mam parkę ;) haha
 
@Celia89 a jakie łobuzy ło matko jedyna 😂 także zastanów się dwa razy 😂
Ja chyba nigdy takich filmów nie oglądałam i chyba przy tym zostanę 😀 wolę chyba żyć w błogiej nieswiadomsci jak to wygląda z tej "drugiej strony"😂
Ja mam parkę 😀 zawsze chciałam mieć jeszcze jedną córeczkę, ale coś czuje ze chłopak będzie
 
reklama
Omg xD ja widziałam tylko jedno video jak jakaś Pani rodziła SN przy strumieniu w lesie, hipsteriada ale ciekawe do obejrzenia [emoji28]

Ja miałam cesarkę i przy drugim raczej tez będzie cesarka. U mnie na 90% będzie chłopiec, u męża w rodzinie sami męscy potomkowie, nasz pierworodny to tez synek [emoji4] już się nastawiłam [emoji28] jakby była dziewczynka to byłby szok [emoji28]
Nigdy nie mów nigdy 😃😃 u nas sami chłopcy u mnie jak i u meza a jednak mamy dziewczynkę jak trafimy druga to znaczy że mój chyba adoptowany albo podmieniony 😃
 
Do góry