reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Nie jestem typem forumowym, ale piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Dziś mój 31 dc i odebrałam betę 1582. Jakoś chyba dużo. Czy ktoś jeszcze zna podobne przypadki, które zakończyły się dobrze? Lekarza mam 25 lutego.
 
Hej dziewczyny, niepewnie się witam. Wczoraj powinnam dostać okres, nie dostałam cały dzień, wiec zrobiłam test (a nawet dwa). Wyszedł pozytywny. Wg om i jedynego możliwego dnia zapłodnienia termin mam dopiero 26/27.10. Mam już dwie córeczki. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny. Nie jestem typem forumowym, ale piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Dziś mój 31 dc i odebrałam betę 1582. Jakoś chyba dużo. Czy ktoś jeszcze zna podobne przypadki, które zakończyły się dobrze? Lekarza mam 25 lutego.
Wszystko zależy od tego kiedy była owu, bo może się przesuwać nieco ;) spokojnie. Jeśli badamy betę, to patrzymy na nią tylko pod kątem prawidłowego przyrostu i sprawdzamy po 48h. Nie masz się czym przejmować :)
 
Nie stresuj się. Miałam jeszcze wyższy wynik. Szybka owulacja pewnie była. Na usg wszystko było ok. Uszy do góry.
Cześć dziewczyny. Nie jestem typem forumowym, ale piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Dziś mój 31 dc i odebrałam betę 1582. Jakoś chyba dużo. Czy ktoś jeszcze zna podobne przypadki, które zakończyły się dobrze? Lekarza mam 25 lutego.
 
Ja zazdroszcę wszystkim, kórzy się dobrze czuja i mogą normalnie pracować oraz żyć.
Myslałam, że będę sobie na spokojnie pracować i pisać doktorat, ale mam problem z konstruowaniem zdań, skojarzeniami itp. Z kolei jak odpoczywam to myslalam, że nadrobię zaległości w książkach i filmach, a ja tymczasem leżę bez żadnego dźwięku (nawet audioboka nie daję rady słuchać). I każda czynność w domu zabiera mi mnóstwo czasu, bo się męcze łatwo i mam zawroty głowy
Z tymi książkami i filmami mam podobnie. Myślałam, że będę nadrabiać zaległości, a nie potrafię się skupić nawet na serialu.
 
Nie rozumiem skąd powód do zmartwień? Który to tydzień wychodzi według ostatniego okresu ? Robiłaś przyrost czy tylko jeden badanie bety ?
Cześć dziewczyny. Nie jestem typem forumowym, ale piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Dziś mój 31 dc i odebrałam betę 1582. Jakoś chyba dużo. Czy ktoś jeszcze zna podobne przypadki, które zakończyły się dobrze? Lekarza mam 25 lutego.
 
reklama
Badanie na razie jednorazowe w 31 dc czyli początek piatego tygodnia. Jutro idę na powtórne badanie po 48h (wynik będzie pojutrze - takie laboratorium). Cykle mialam zawsze 32 dniowe ale po poronieniu w grudniu dostałam okres po 26 dniach i być może teraz też tak miało być. Pozytywny test wyszedł mi w 27 dc (dość wyraźna kreska w dwóch testach o czułości 25).
 
Do góry