reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Przyznaje rację, mam porównanie, pierwszy poród sn, a drugi po 9h męczenia się decyzja o CC, w sumie oba takie same, ale zakończenie porodu CC to dramat, Mały płakał w nocy a ja z nim bo wstać nie umiałam, bardzo długo miałam wrażenie że pęka ki brzuch, ból ogromny, dlatego teraz nie jestem pewna czy chciałabym CC. Moja sąsiadka po planowanym CC po tygodniu na ogródku goniła i zabawki po starszych dzieciakach zbierała, w szoku byłam
Ja miałam dwie planowane cesarki i biegałam w 3 dobie w szpitalu lepiej niż dziewczyny po naturalnych porodach. Po pierwszym w 10 dobie życia córki mieliśmy sesje zdjęciowa i przestawiałam z fotografa meble :)) Zatem to różnie :) Tak samo karmienie po CC. Ja karmiłam 2,5 roku:)) Grunt to pozytywne nastawienie :)
 
reklama
Tez tak mam, z jednej aplikacji mam 4+0 a w innej 3+6 bije się z myślami kiedy do lekarza zadzwonić, bo odkąd się staraliśmy to byłam u niego 2 razy w miesiącu 😂 i wiem ze z terminem problemu mieć nie będę, ale przecież jeszcze za wcześnie 🙈

A czy któraś z Was bierze dupasthon na podtrzymanie?
Ja poczekam 2 tygodnie Xd czyli kurna zleciii. Najchętniej poszła bym 5 marca ale 6 biorę ślub i boję że jak coś będzie nie tak to Bede jak zombie na swoim przyjęciu
 
Byłam teraz u lekarza z pakietu medycznego i:)) lekko była zła że ciąża będzie prowadzona u innego doktora a do niej tylko po skierowania na badania przyszłam . Pokazałam jej listę badań to nie zerknęła a tylko odburknęła że wie jakie trzeba zlecić i doktor nie jest mądrzejszy od niej ;) Ale skierowanie mam;) Nawet na krzywą cukrowa z 75 glukozy:)
 
Przyznaje rację, mam porównanie, pierwszy poród sn, a drugi po 9h męczenia się decyzja o CC, w sumie oba takie same, ale zakończenie porodu CC to dramat, Mały płakał w nocy a ja z nim bo wstać nie umiałam, bardzo długo miałam wrażenie że pęka ki brzuch, ból ogromny, dlatego teraz nie jestem pewna czy chciałabym CC. Moja sąsiadka po planowanym CC po tygodniu na ogródku goniła i zabawki po starszych dzieciakach zbierała, w szoku byłam
Ja tak samo 4 dni po cc strzeliłam sobie kilometrowy spacerek:) A ja wszysko robiłam sama od razu po cc. Ale ja jestem terminator
 
Byłam teraz u lekarza z pakietu medycznego i:)) lekko była zła że ciąża będzie prowadzona u innego doktora a do niej tylko po skierowania na badania przyszłam . Pokazałam jej listę badań to nie zerknęła a tylko odburknęła że wie jakie trzeba zlecić i doktor nie jest mądrzejszy od niej ;) Ale skierowanie mam;) Nawet na krzywą cukrowa z 75 glukozy:)
Już krzywa cukrowa? Myślałam, że to się tylko robi raz, w połowie ciąży 😲
 
Widzę, że już temat porodów na tapecie 😉... Ja dwa razy rodziłam SN i są to dwa piękne przeżycia, takie mistyczne wręcz, naprawdę! Dziewczyny po CC, jeśli któraś z Was chciałaby spróbować rodzić naturalnie, to po CC bardzo często jest to możliwe 😊. Trzeba tylko trafić na odpowiednich ludzi 😊
 
reklama
Ja tez miałam cc, bardzo szybko doszłam do siebie, ale tez mam sporą tolerancje bólu. Miałam wcześniej podobna bliznę do tej cesarkowej, bo robili mi operacje pęcherza, także już trochę byłam świadoma jak to może wyglądać [emoji28]
 
Do góry