reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

idziemy łeb w łeb 😃 a jak u Ciebie ? Ja mam już trochę problem ze spodniami ze względu na wzdęcie ciążowe. W poniedziałek idę na wizytę, mam nadzieje na serduszko ❤️ w ten poniedziałek miałam betę 17 tys. więc nie widzę innej opcji.
Wiesz, że też mam problem ze spodniami przez wzdęcia 🤣 tak to śpię i śpię 😀 ja wizytę mam jutro na NFZ a 18.02 idę prywatnie. Też liczę na serduszko jutro 🥰
 
reklama
Dla mnie Endo powiedzial dziś że narazie tylko witaminy z zawartością jod 150-200. Sprawdziłam ile jest w moich mamavita czy jakoś tak i mam 150 więc tak zostaje. Kolejna wizyta za 4 tygodnie, chociaż dla skierowanie na badanie ale tylko tsh, ft3, ft4 i crp. Zdziwiło mnie że nie ma badana na anty tg skoro ono mam takie wysokie. Tsh u mnie jest ładne bo 1.060 ale mówił że w trakcie ciąży musimy cały czas to kontrolować by nie zbliżyła się do 2,5, lepiej jest mieć skrajnie niskie niż wysokie. Dlatego mnie trochę zdziwiło że nie dał ki teraz żadnych hormonów. Ale podobno to dobry lekarz więc ufam mu.
Na Hashi codziennie trzeba brać hormony. Dio usranej śmierci ;) W ciąży TSH potrafi do góry skakać paskudnie, więc często zalecana jest zwiększona dawka.
 
❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 6129257e-0d5d-4870-a5e6-21f88ccc820a.jpg
    6129257e-0d5d-4870-a5e6-21f88ccc820a.jpg
    70,5 KB · Wyświetleń: 86
Przeczytałam wszystko. 🤣😀

Gratulacje Wszystkim!
Zazdroszczę tym, które mają poród za sobą, bo wiecie co Was czeka... ja lubię być na wszystko przygotowana. :)

za dokładnie tydzień będę już po pierwszej (i drugiej w całym moim życiu) wizycie u gina :p
 
Odnośnie porodu, ja pierwszy miałam cc a drugi SN, różnica między dziećmi to niecałe dwa lata, dokładnie 20 miesięcy. Po cc wiadomo blizna boli strasznie a z kolei po SN krocze bardziej doskwiera. Teraz jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań to też pewnie SN spróbuje.
 
Hej, jak tam tłusty czwartek 🙈ja jeszcze nie jadłam paczka, ale domowe robię zaraz czekam chwilę jeszcze aż ciasto wyrośnie. 😋😋😋
Mam dramat z brzucholem 😏 takie wzdęcia mam od 3 dni że szok brzuch jak w 5 miesiącu 🙈wciągnąć nie idzie wcale.
Zaraz nie zmieszczę się w spodnie do pracy
 
reklama
Do góry