reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Hej !!! QUOTE]Aaaaa cześć kochana!!!!! [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] Ale czad! Znowu razem [emoji2956]
 
Ja ciagle mam wrażenie że dostanę okres.
Wg kalendarzyka termin mam na 15 pazdziernika. Ale mi okres nigdy sie nie spóźnił ale dziwne uczucie 😁 pytałyście o objawy: ja póki co prócz wrażenia ze dostane okres, braku apetytu kompletnie, nabrzmialych i lekko bolacych piersi, obsesyjnego myslenia o ciazy(jak to bedzie, co to bedzie, czy sie uda itp) to nic więcej nie zaobserwowalam. Zazdroszcze Wam, że tak o z marszy idziecie do laboratoriim i co drugi dzien robicie sobie betę, jednak nie ma to jak w Pl :)
 
Ja ciagle mam wrażenie że dostanę okres.
Wg kalendarzyka termin mam na 15 pazdziernika. Ale mi okres nigdy sie nie spóźnił ale dziwne uczucie 😁 pytałyście o objawy: ja póki co prócz wrażenia ze dostane okres, braku apetytu kompletnie, nabrzmialych i lekko bolacych piersi, obsesyjnego myslenia o ciazy(jak to bedzie, co to bedzie, czy sie uda itp) to nic więcej nie zaobserwowalam. Zazdroszcze Wam, że tak o z marszy idziecie do laboratoriim i co drugi dzien robicie sobie betę, jednak nie ma to jak w Pl :)
Kochana beta nic nie da ja jej nie robię będzie co ma być trzeba być dobrej myśli stres to najgorsze co może być ja też czuje jak bym miała dostać okres
 
Ja ciagle mam wrażenie że dostanę okres.
Wg kalendarzyka termin mam na 15 pazdziernika. Ale mi okres nigdy sie nie spóźnił ale dziwne uczucie [emoji16] pytałyście o objawy: ja póki co prócz wrażenia ze dostane okres, braku apetytu kompletnie, nabrzmialych i lekko bolacych piersi, obsesyjnego myslenia o ciazy(jak to bedzie, co to bedzie, czy sie uda itp) to nic więcej nie zaobserwowalam. Zazdroszcze Wam, że tak o z marszy idziecie do laboratoriim i co drugi dzien robicie sobie betę, jednak nie ma to jak w Pl :)

Jest możliwość zrobienia w UK tez ale prywatnie jedynie właśnie lub przez „pocztę” gdzie jest taniej - tak jak ja zrobiłam właśnie (dostajesz zestaw samemu się pobiera krew z palca i wysyłasz dostajesz wyniki po 2-3 dniach na maila), ja zrobiłam 2 razy i przestałam bo po co się stresować.

W poprzednich ciążach nie robiłam ale tym razem chciałam zobaczyć ze jest okej pobitych biochem bo teraz czułam się inaczej, nie zamierzam już robić.
 
Póki co bez objawów ,) nie myślę za dużo chyba, Że nocą gdy nie mogę spać.
Udało się nam za 1 razem i jestesmy w szoku. Bo z Kuba nie było tak łatwo.
W sumie ustaliliśmy że jak nie uda się teraz to następne starania za parę miesięcy. Mam wrażenie że gdyby teraz się nie udało to pewnie już odpuscilibysmy. Więc widocznie tak miało być ;))
 
reklama
Hej :D ja miała nawet wskazanie w pierwszej ciąży żeby spać na brzuchu :p jak najdłużej:p

Hej jestem Ania.
Termin z om mam na 12 październik.
Na stanie 2.5 latek najwspanialsze dziecko na świecie:D
Bardzo chcieliśmy żeby nie był sam. Na razie.mam stresa jak on to wszytsko ogarnie ... Ale mam nadzieję że poradzi sobie :)
Witaj!
U mnie też 12.10 😅
 
Do góry