reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@Rosiee moja ginekolog mówiła, że i dwie dziennie są ok, oczywiście takie słabsze i z mlekiem tak jak pisałaś. W akcie desperacji też kupiłam Inkę :-D i rozpuszczalną. To tak żeby choć trochę kofeiny dostarczyć żeby ta głowa nie bolała. Ale mój organizm mówi definitywne "nie" kawie w każdej postaci.
A macie na coś szczególnego ochotę? Słone, słodkie, kwaśne?
Bo ja na hektolitry wypijam sok grejpfrutowy
Jak już to na słodkie bo codzień coś szukam się rozglądam co by tu znaleźć 🙈 i trochę mnie ciągnie do słodyczy ale staram się z głową.
Co do kawy to ja tak 2 dziennie piłam ale z mlekiem. Teraz staram się wcale albo 1dziennie dla smaku z mlekiem oczywiście
 
reklama
@Rosiee moja ginekolog mówiła, że i dwie dziennie są ok, oczywiście takie słabsze i z mlekiem tak jak pisałaś. W akcie desperacji też kupiłam Inkę :-D i rozpuszczalną. To tak żeby choć trochę kofeiny dostarczyć żeby ta głowa nie bolała. Ale mój organizm mówi definitywne "nie" kawie w każdej postaci.
A macie na coś szczególnego ochotę? Słone, słodkie, kwaśne?
Bo ja na hektolitry wypijam sok grejpfrutowy
Nie mam chcicy na nic póki co jeśli chodzi o jedzenie.
Teraz można [emoji108] a później z brzuchem to się chyba nawet nie da [emoji16]

O to mi chodziło ze później to raczej będzie ciężko spać na brzuchu [emoji28]
 
Ja też nie mam jakis zachcianek, kawę odkąd byłam w pierwszej ciąży piłam tylko rozpuszczalna z mlekiem bez cukru i do tej pory zazwyczaj to były 2 lub 3, teraz staram się jedna, czasami 2 tylko.
Ja jak będę na l4 to planuje ogarnąć się jeśli chodzi o zdrowsze i pełnowartościowe posiłki, jeść regularnie i przede wszystkim zdrowiej by nie przytyć tak jak w poprzedniej ciąży 22kg. Chociaż wtedy jadłam normalnie, nie za dwóch, ale słodycze też były często.
A na brzuchu też uwielbiam zasypiać i spać w nocy. Moja ukochana pozycja i będę się nie cieszy tak długo jak to możliwe. W drugiej ciąży podobno brzuszek szybciej widać więc chyba krótko będę mogła spać na brzuchu [emoji28] ale to akurat mało ważne, prawidlowy rozmów ciąży teraz jest najważniejszy i zdrowe maleństwo. Pamiętam że w pierwszej ciąży tak się przyzwyczaiłam do spania na boku, że dopiero chyba po 3 miesiącach od porodu zorientowałam się że przecież w końcu mogę spać ba brzuchu. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka to była satysfakcja i radość jak się pierwszy raz położyłam na brzuchu [emoji28][emoji1787] ma prawdę uczucie nie z tej ziemi
 
Ja nie planuje Iść na l4 także nie będzie więcej czasu zbytnio no ale wydaje mi się ze jemy dość zdrowo i tak.
Staram się teraz jeść więcej ryb bo czasami zapominam o tym[emoji41]
 
reklama
Cześć Kobiety 😘
Ja dzis zrobilam testy(dwa), bo miałam mieć dzisiaj @ ale cos nie ma i tadaaam 🤩druga kreska co prawda blada ale jest. Pierwsza ciaza, staralismy sie rok, bez spiny ale jednak w głowie zawsze było dziecko. I oto dzis taki widok. Boje sie zeby wszystko bylo dobrze, dużo moich znajomych straciło ciążę (jedna nawet w 38 tygodniu...) więc teraz będę sie martwić. Mieszkam w UK i tutaj ciążę traktują dopiero od 12tc. Dziewczyny ktore sa z UK, od czego zaczac? Zebg nie wydac fortuny w prywatnych, polskich klinikach?
 
Do góry