reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

A jakie masz tsh? Wiadomo że lepiej nie mieć przeciwiciał ale wiele z nas je ma. Ja też. Mam Hashimoto. Miałam wyniki cztero cyfrowe przeciwciał. Nie ma na to leków. Trzeba zadbać o brak stanu zapalnego w organizmie. Mi pomogło wyeliminowanie nietolerancji pokarmowych bo one mi bardzo podwyzszaly poziom przeciwciał. Zaleca się dietę bezglutenową, bezmleczną.
Dziewczyny mam już wyniki. Oczywiście zmartwilam się wynikami tarczycy. Robiłam cały pakiet i anty tg przy normie 115lU/ml mam 478 [emoji24] strasznie się boję co dalej, muszę dzwonić szukać dobrego endo. Beta 123
 
reklama
A jakie masz tsh? Wiadomo że lepiej nie mieć przeciwiciał ale wiele z nas je ma. Ja też. Mam Hashimoto. Miałam wyniki cztero cyfrowe przeciwciał. Nie ma na to leków. Trzeba zadbać o brak stanu zapalnego w organizmie. Mi pomogło wyeliminowanie nietolerancji pokarmowych bo one mi bardzo podwyzszaly poziom przeciwciał. Zaleca się dietę bezglutenową, bezmleczną.

Moje tsh. Nigdy nie badalam się pod kątem nietolerancji pokarmowych ale podejrzewam że mogę mieć problem z laktoza. Czy teraz w ciąży gadałaś pakiet tarczycowy?
Screenshot_20210130-130201_Samsung%20Internet.jpeg
 
Tsh idealne więc spokojnie. Mogę Ci polecić moją Endo. Przyjmuje w luxmedzie w Bydgoszczy i pewnie możesz teleporadę płatną umówić. Nazywa się dr Barbara Brzezińska. Jest świetna. Bardzo mi pomogła z tarczycą.
Moje tsh. Nigdy nie badalam się pod kątem nietolerancji pokarmowych ale podejrzewam że mogę mieć problem z laktoza. Czy teraz w ciąży gadałaś pakiet tarczycowy? Zobacz załącznik 1232686
 
Tsh idealne więc spokojnie. Mogę Ci polecić moją Endo. Przyjmuje w luxmedzie w Bydgoszczy i pewnie możesz teleporadę płatną umówić. Nazywa się dr Barbara Brzezińska. Jest świetna. Bardzo mi pomogła z tarczycą.
Dziękuję ale wolę osobiście spotkać się z lekarzem i przedstawić wyniki.
Czy bierzesz teraz jakieś leki lub suple np jod?
 
Witam was :) według aplikacji i OM termin na 4 października :)
Jestem już po pierwszej wizycie, oczywiście niewiele było widać, następna wizyta 15 lutego :) beta przyrasta: pierwsza 22.01 - 15,01
druga 25.01 - 141,
trzecia 27.01 - 317,
Czwarta 29.01 - 603
Dziś kończę 5t :)
 
Witam was :) według aplikacji i OM termin na 4 października :)
Jestem już po pierwszej wizycie, oczywiście niewiele było widać, następna wizyta 15 lutego :) beta przyrasta: pierwsza 22.01 - 15,01
druga 25.01 - 141,
trzecia 27.01 - 317,
Czwarta 29.01 - 603
Dziś kończę 5t :)

Mamy ten sam termin 😄
 
reklama
Do góry