reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Tez tak myślę. Termin konsultacji na 20tc a połówkowe chyba Też jakoś w tym czasie 🤔
Mi wypada teoretycznie 9 czerwca (rowny 21 tc) :) ale jak mnie moj gin zapisze to zobaczymy :p Pojutrze bede wiedziala. No to Ty pewnie tez jakos tak a nawet wczesniej. To teraz zleci wyniczki beda dobre i bedziesz sie mogla jeszcze nacieszyc ciaza i pogoda :)
 
Dalej nie mam wyników nipt 🤯 juz nawet moja lekarka w piątek dzwoniła do labo zapytać ale nie mieli. Strasznie długo to trwa. Do genetyka się zapisałam ale na konsultacje dopiero w czerwcu najszybszy wolny termin. Takze nadal nie wiem nic 😔
Ale wczoraj wieczorem czułam ruchy maluszka i się popłakałam 😍 z racji tego że jestem dość chuda to jak leżę na płasko to widać gdzie mam tę moją macicę więc spokojnie mogę wyczuć jej wielkość i kształt. Wczoraj przyłożylam rękę aby zobaczyć czy nadal jest tak napięta i dostalam kopa.
Kurczaki jak długo ! Z jakiej firmy rozbiłaś testy?

ja robiłam nifty pro by geneplanet 04.05 pobrania a dziś wyniki 🤷🏼‍♀️
 
Mi wypada teoretycznie 9 czerwca (rowny 21 tc) :) ale jak mnie moj gin zapisze to zobaczymy :p Pojutrze bede wiedziala. No to Ty pewnie tez jakos tak a nawet wczesniej. To teraz zleci wyniczki beda dobre i bedziesz sie mogla jeszcze nacieszyc ciaza i pogoda :)
No u nas różnica pamiętam była dosłownie z 2-3dni.

@Kasjopejja nawet nie wiem 🙈 oddałam krew, wypełniłam jakiś formularz, podałam nr konta z jakiego mają ściągnąć kasę i tyle... Mój sprawdzał nawet dzisiaj czy pobrało z konta ale nawet jeszcze nie pobrali kasy za badanie. Coraz bardziej zastanawiam się czy może gdzieś próbka przepadła bo to strasznie długo. Jeśli faktycznie liczyć 10 dni roboczych to we wtorek będzie 10 dni
 
A czasem tak bywa. Ja na cytologie czekalam ze 3 tyg, w placowce, gdzie kolezanki mi sie chwalily ze czeka sie maks tydzien. No to sie ucieszylam ze szybko tam pojdzie, a gucio :p
 
No u nas różnica pamiętam była dosłownie z 2-3dni.

@Kasjopejja nawet nie wiem 🙈 oddałam krew, wypełniłam jakiś formularz, podałam nr konta z jakiego mają ściągnąć kasę i tyle... Mój sprawdzał nawet dzisiaj czy pobrało z konta ale nawet jeszcze nie pobrali kasy za badanie. Coraz bardziej zastanawiam się czy może gdzieś próbka przepadła bo to strasznie długo. Jeśli faktycznie liczyć 10 dni roboczych to we wtorek będzie 10 dni
to faktycznie bardzo dziwne, że nawet kasy nie pobrali...
Ja bym dzwoniła do nich, bo może faktycznie zaginęła krew?
 
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
 
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
Super informacja. 😀😀😀Teraz juz na spokojnie. Będzie dobrze. Tyle przeszliście, to teraz musi być tylko dobrze. Ściskam Cię mocno i czekam na kolejne dobre wiadomości.
 
Dziewczyny kochane właśnie dzwoniła moja ginekolog. Są wyniki NIPT nie stwierdzono trisomii 21 ani pozostałych dwóch. Popłakałam sie jej w telefon. Ale jutro musze jechać do niej i tak ze względu na skurcze macicy, bo to dokładnie ten sam czas kiedy poronilam przez skurcze ostatnio. Także sprawdzimy szyjkę czy się nie skraca i zrobimy wymazy na bakterie ewentualne. Mam nadzieję że w końcu bedzie juz tylko dobrze
Super 😍 teraz będzie już tylko dobrze.
Wracaj do Nas ❤️
 
reklama
Do góry