reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Eh a ja się nie zważyłem w końcu przez te badania krwii, jutro się zwaze 😅 bo najlepiej się zważyć rano na czczo czy jak? 😅
Tak mówią, że najlepiej rano 🙂 że wtedy najłatwiej porównać, bo jak wieczorem to jednego dnia czlowiek zje i wypije wiecej, innego mniej i moze byc nie miarodajne.

@PierwszaFasolka2020 - porąbane uczucie! Ja się modliłam żeby tylko zdążyć wyjść na dwór zanim padnę jak długa 😅 i na szczęście się udało, ale do teraz się nie ogarnęłam. Nie czuję się jeszcze normalnie
 
Ja mam zamiar zakupić chicco next 2 me
Wszyscy moi znajomi sobie chwalili taka opcje ale ze szkoda mi 1 tys na nowe to odkupie od kogoś 😃

Też sobie bardzo chwalę to łóżeczko :) Mój synek właśniez niego wyrósł i ciężko było mi się pogodzić z opcją utraty tej wygody. Jedna z forumowiczek napisała, że Chicco ma nowe Next2Me - Forever. testujemy od 2 nocy i jest świetny, także może odrazu warto kupić to większe łóżeczko. Ono jest przewidziane do 4 rż. Załączam zdjęcie, żebyś zobaczyła jak wygląda :)
 

Załączniki

  • 162126187_800258827531341_3597317765698273419_n.jpg
    162126187_800258827531341_3597317765698273419_n.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 84
A czy któraś z Was badała sobie poziom kwasu foliowego w ciąży? Mi od początku wychodzi około 28 ng/ml. To chyba za dużo, nie? Normy są do 18 chyba. Jakby co 8tc.
Na pewni musisz wynik skonsultować z lekarzem ale tak na chłopski rozum to nadmiar kwasu foliowego chyba nie powinien być szkodliwy, to witamina z grupy B a ich nie da się przedawkować, nadmiar organizm usuwa z organizmu z moczem i potem. Może po po prostu przestań suplementowac na jakiś czas - ale potwierdź to z lekarzem 👍👍👍
 
A z tego co ja wiem nadmiar jest jednak szkodliwy i bywa toksyczny. Też tak miałam. Dostałam zalecenie żeby przejść kurację odtruwającą enterosgelem. 2 razy dziennie jedna łyżka stołowa żelu między posiłkami. Nadal suplementowalam metylowany kwas 400 mg. Poziom się obniżył. Mój wysoki poziom był przez syntetyczny kwas.
Na pewni musisz wynik skonsultować z lekarzem ale tak na chłopski rozum to nadmiar kwasu foliowego chyba nie powinien być szkodliwy, to witamina z grupy B a ich nie da się przedawkować, nadmiar organizm usuwa z organizmu z moczem i potem. Może po po prostu przestań suplementowac na jakiś czas - ale potwierdź to z lekarzem [emoji106][emoji106][emoji106]
 
reklama
A z tego co ja wiem nadmiar jest jednak szkodliwy i bywa toksyczny. Też tak miałam. Dostałam zalecenie żeby przejść kurację odtruwającą enterosgelem. 2 razy dziennie jedna łyżka stołowa żelu między posiłkami. Nadal suplementowalam metylowany kwas 400 mg. Poziom się obniżył. Mój wysoki poziom był przez syntetyczny kwas.
O widzisz! Dobrze wiedzieć 👍
 
Do góry