reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Heja, u nas też okropna pogoda, choć powietrze trzeba przyznać orzeźwiające. Teoretycznie kusi spacer, ale na razie jeszcze walczę z porannym kacem 😅
Na dziś mam też misję żeby dokończyć sałatkę gyros, com ją wczoraj zaczęła dziergać, ale mnie północ zastała i mąż zawołał do łoża 😁 a no i tarty też nie skończyłam, więc dziś dzień pełen wyzwań, haha 😂
 
reklama
Cześć dziewczynki, witam się w niedziele [emoji85] U mnie paskudna pogoda, wieje okropniaście, będzie chyba padać [emoji28] Miłego dnia Wam życzę, bez mdłości i żadnych innych objawow [emoji16] Ja nie mam planów na dziś, pobyczę się trochę [emoji4]

W środę idę na krew na te wszystkie badania. Ginekolog mówiła mi, ze skoro mam wynik grupy krwi potwierdzony z pierwszej ciąży, to nam tylko zrobić sobie przeciwciała, a grupę olać. Któraś z Was tez tak robiła / będzie robić? [emoji4]
Ja się zastanawiam co z grupą krwi, bo mam jeden wynik z pierwszej ciąży, a drugi z listopada, przed operacją. Chyba dwa takie pojedyncze to już są potwierdzające, co? :)
 
Przeciwciala? Trochę jestem nie w temacie ;) miałam robione przed poprzednia ciąża Ale nie mam karty, tylko karteczkę z labo. Pewnie będę musiała powtarzać. Tym bardziej że raczej na pewno będzie cesarka
Tak, przeciwciała, które mogłyby być skierowane przeciwko antygenon krwinek czerwonych płodu. Zazwyczaj są robione w pakiecie. Jeśli miałaś zlecaną grupę w ciąży to pewnie to masz. Natomiast nie wiem jak jest w innych przypadkach.
 
Ja się zastanawiam co z grupą krwi, bo mam jeden wynik z pierwszej ciąży, a drugi z listopada, przed operacją. Chyba dwa takie pojedyncze to już są potwierdzające, co? :)

Z tego co się orientuje, to na jednym z nich chyba powinna widnieć informacja - potwierdzony - to wtedy nie musisz już robić drugi raz grupy krwi. Tak mi mówiła lekarka. U mnie to wyglada tak:
IMG_7059.jpg
 
Tak, przeciwciała, które mogłyby być skierowane przeciwko antygenon krwinek czerwonych płodu. Zazwyczaj są robione w pakiecie. Jeśli miałaś zlecaną grupę w ciąży to pewnie to masz. Natomiast nie wiem jak jest w innych przypadkach.
Wydaje mi się, że przy obu badaniach miałam :) ale musiałabym to sprawdzić jeszcze w papierach.
 
Ja się zastanawiam co z grupą krwi, bo mam jeden wynik z pierwszej ciąży, a drugi z listopada, przed operacją. Chyba dwa takie pojedyncze to już są potwierdzające, co? :)
Ja bym jednak zapytała ginekologa lub przedzwoniła do położnej, bo jeden może uznać a inny nie. Ja akurat nie muszę robić, bo mam z poprzedniej ciąży. Przeciwciał też lekarz nie zalecił, bo mam dodatnią grupę krwi
 
reklama
Ja bym jednak zapytała ginekologa lub przedzwoniła do położnej, bo jeden może uznać a inny nie. Ja akurat nie muszę robić, bo mam z poprzedniej ciąży. Przeciwciał też lekarz nie zalecił, bo mam dodatnią grupę krwi

No właśnie ja tez mam dodatnia [emoji28] chyba daruje sobie te przeciwciała, dopytam w piątek na wizycie i najwyżej zrobię później [emoji4]
 
Do góry