reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

U mnie też młodsza. Owulacja była później i zapłodnienie
To tylko u mnie ciąża jest 1 dzień większa ;))) co mnie zasmuciło ;))) bo celowaliśmy na dziewczynkę i atrakcje były 2 dni przed owulacją. A teraz się okazuje że chyba trafiliśmy w środek owulacji:)) Ale dalej Man przeczucie i kalendarze chińskie nas wspierają że będzie dziewucha:))) A tak na poważnie to byle było zdrowe :)))
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży, to aż się trzęsłam na myśl o kurczakach z KFC, w życiu mi aż tak nie wchodziły [emoji28] Im ostrzejsze tym lepsze [emoji85]

Teraz to na słodkie nie mam ochoty, chyba ze mowa o owocach to już inna sprawa. Ogólnie wszystko co mięsne i słone jest na topie [emoji28] kebsikiem tez bym teraz nie pogardziła [emoji1786]
Nie:)))) ja nawet myśleć nie mogę o takich rzeczach. Niewiele jem. Ale serki president, grani, jogurty i naleśniki. Jakiś ryż czy makaron w sosie delikatnym i zupa na przymus. Na warzywa surowe wymiotuję;))
 
Kurcze prenatalne.... pasuje kiedyś zadzwonić i się zapisać... jeszze 4 tygodnie i będzie 11 tygodni :o coś szybko to teraz leci....
Ja już wczoraj się zapisałam na Pappa do szpitala bo tak u nas robią. Tam mnie mój Priv doktor wysłał ale bije się z myślami czy za tydzień nie zrobić Nifty
 
To tylko u mnie ciąża jest 1 dzień większa ;))) co mnie zasmuciło ;))) bo celowaliśmy na dziewczynkę i atrakcje były 2 dni przed owulacją. A teraz się okazuje że chyba trafiliśmy w środek owulacji:)) Ale dalej Man przeczucie i kalendarze chińskie nas wspierają że będzie dziewucha:))) A tak na poważnie to byle było zdrowe :)))
Czekaj, a to fakt, kiedy dochodzi do zaplodnienia (na poczatku, w srodku czy na koncu owulacji) wplywa na plec dziecka?
 
Nie wiem czemu ktokolwiek miałby Cię krytykować [emoji4] każda robi tak jak uważa za słuszne [emoji847]


Ja prenatalne usg mam umówione, pappe pewnie zrobię jak dostanę skierowanie z luxmedu. Mimo wszystko i tak się poważnie zastanawiamy nad NIFTY [emoji848]
Ja pierwotnie myślałam o NIFTY, ale teraz mam coraz więcej wątpliwości czy jest sens. Chyba skupię się na USG + PAPPA i jeżeli wszystko będzie ok to na tym skończę.
 
Czekaj, a to fakt, kiedy dochodzi do zaplodnienia (na poczatku, w srodku czy na koncu owulacji) wplywa na plec dziecka?

Są różne teorie podobno, kiedyś czytałam ze np są diety zalecane pod dana płeć, albo częstotliwość współżycia by mieć większa szanse na chłopca/dziewczynkę. Nie wiem jakie to ma przełożenie na sukces [emoji2370]
 
Czekaj, a to fakt, kiedy dochodzi do zaplodnienia (na poczatku, w srodku czy na koncu owulacji) wplywa na plec dziecka?
Jest taka teoria;))) pradawna że dziewczyny są przed owulacyjne a chłopcy wycelowani w owu ;)) Ale czytałam tez o dokładnie odwrotnej. A zabobonów o planowaniu płci jest mnóstwo:)) Dieta matki, witaminy itp
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży, to aż się trzęsłam na myśl o kurczakach z KFC, w życiu mi aż tak nie wchodziły [emoji28] Im ostrzejsze tym lepsze [emoji85]

Teraz to na słodkie nie mam ochoty, chyba ze mowa o owocach to już inna sprawa. Ogólnie wszystko co mięsne i słone jest na topie [emoji28] kebsikiem tez bym teraz nie pogardziła [emoji1786]
Ja też mam parcie na słone.
Dziś w pracy było ciasto, bo ktoś miał urodziny i nawet na nie nie spojrzałam, a przeważnie jestem jedną z pierwszych w kolejce po słodkie.
Na przerwie wypiłam małe latte z koleżankami (raczej z przyzwyczajenia niż ochoty) i później pół dnia miałam nudności, bo tak mnie zasłodziło.
 
Do góry