reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja sobie kupiłam kilka dni temu oliwkę Mamas Babydream z Rossmanna. Ma fajny skład, nieźle opinie i nie kosztuje miliona monet (zapłaciłam około 14 zł).
Póki co zauważyłam, że dobrze wycisza swędzenie skóry, które w związku z zimą i ciążą mnie dopadło.
Może któraś z Was też stosowała/stosuje i może się wypowiedzieć na temat działania długofalowego? 😁
Tez dzisiaj kupuje, mam mega sucha skórę, bo taka wodę mamy, będę na przemian stosować z masłem Palmersa, oba produkty polecane na insta przez instamamy😉
 
reklama
Powiem wam że Nfz jest do dupy. Miałam mieć wizytę jutro u ginekologa to odwołali bo ginekolog będzie dopiero za tydzień. Chciałam gdzie indziej na dzisiaj się wepchac i mówię że jestem w początkowej ciąży że od jakiegoś czasu mam nasilony ból brzucha i chciałam jak najszybciej to skonsultować to baba z rejestracji mi powiedziała że u nich jest ful i żebym sobie jechała na izbę przyjęć bo u nich ginekolog z bólami brzucha i tak by mnie odesłał... No to są jakieś jaja. Mówi że zostaje mi ten termin na 2 marca
 
@Mama23????? A może spróbuj podejść pod gabinet jak będzie przyjmować jakiś lekarz i zapytaj czy cię przyjmie? Ja u swojej tak robię jak nie ma już miejsc żeby się zapisać to wtedy czekam pod gabinetem, mówię z jaka sprawa przychodze i pytam czy mnie przyjmie i nie miałam nigdy problemów żeby mi odmówiła.
 
@Mama23????? A może spróbuj podejść pod gabinet jak będzie przyjmować jakiś lekarz i zapytaj czy cię przyjmie? Ja u swojej tak robię jak nie ma już miejsc żeby się zapisać to wtedy czekam pod gabinetem, mówię z jaka sprawa przychodze i pytam czy mnie przyjmie i nie miałam nigdy problemów żeby mi odmówiła.
Tam jeszcze nigdy nie byłam więc nie wiem jakie mają podejście...
 
Dość skromnie (i dalej w ogromnych emocjach) witam się z Wami Dziewczyny! ❤️
Przed betą, ale kolejny dzień trzy testy pozytywne..🙉
OM 19.01., według tej daty termin na 31.10.
Twój nick? Jesteś z Katowic? Czy byłaś na wakacjach?😉

@Celia89 co do chińskiego kalendarza, w dwóch poprzednich mi się zgadzało, dwóch chłopaków mam, teraz ma być dziewczynka, zobaczymy😁.

Co do dolegliwości ciążowych, od końca zeszłego tygodnia czuje się dużo lepiej, mdłości nie mam, brzuch czasami boli, no i cyce, takie ładne pełne, trochę mnie to przeraża, bo moje duże C było dla mnie idealnym rozmiarem a nie wiadomo jak się napompuja 🙈🙈🙈
 
Powiem wam że Nfz jest do dupy. Miałam mieć wizytę jutro u ginekologa to odwołali bo ginekolog będzie dopiero za tydzień. Chciałam gdzie indziej na dzisiaj się wepchac i mówię że jestem w początkowej ciąży że od jakiegoś czasu mam nasilony ból brzucha i chciałam jak najszybciej to skonsultować to baba z rejestracji mi powiedziała że u nich jest ful i żebym sobie jechała na izbę przyjęć bo u nich ginekolog z bólami brzucha i tak by mnie odesłał... No to są jakieś jaja. Mówi że zostaje mi ten termin na 2 marca
Jeżeli zależy Ci teraz na wizycie, a chcesz iść gdzieś do innego lekarza to wyszukaj sobie na znanylekarz ja się tam umawiam do mojego
 
reklama
Witam Cię, u mnie 6+1 termin na 17.10 u mnie też 10 letnia córka, nie obawiasz sie takiej róznicy wieku?
Obawiam się i to bardzo, ale cóż począć ciąża nie planowana. Dużo rozmawiamy z młodzieżą i wiem, że syn jest bardzo we mnie wpatrzony. Dużo tłumaczymy od samego początku, ale efekty zobaczymy czy będą
 
Do góry