reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Koleżanka nie była zadowolona z ich produktów i jakoś tak miałabym chyba obawy kupić :D A Ty je widziałaś na żywo?
Ja z jakości ich produktów jestem zadowolona i to mocno dlatego tez o ich torbach pomyślałam . Mam jedna w domu tylko na zakupy bo do szpitala dostałam świetna od szwagierki , do tego sukienkę Nel , ubranka na wyjście ze szpitala , rożek i koszule do porodu . W koszuli spałam już jakiś czas temu i szczerze nie milam nic lepszego do spania . To tak jakby spać bez ubrań :D
 
reklama
Ja z jakości ich produktów jestem zadowolona i to mocno dlatego tez o ich torbach pomyślałam . Mam jedna w domu tylko na zakupy bo do szpitala dostałam świetna od szwagierki , do tego sukienkę Nel , ubranka na wyjście ze szpitala , rożek i koszule do porodu . W koszuli spałam już jakiś czas temu i szczerze nie milam nic lepszego do spania . To tak jakby spać bez ubrań :D
No ja widzę te jej niektóre piękne koszule to bym jako sukienki nosiła;) siostrze na babyshower w zeszłym roku zamówiłam koszule poporodowa, moje pierwsze skarbyz kocyk i segregator pediatryczny. Koszuli nie użyła j mi ja teraz oddala, te wszystkie spiosski też. Ja mam segregator ciazowy i rodzicom kupowałam segregatory medyczne na dzień mamy i taty. Niektóre produkty naprawdę super.
 
Aa to ja myślałam, że z ta mamąginekolog to chodziło o torby do wózka. To takie podrożne do pakowania to też mommy bag jestem mega zadowolona :)
Tak, ja szukałam takiej,żeby się spakować do szpitala i na jakiś wyjazd. Do wózka mam w komplecie taka torbę plecaki ale czuję,że będzie za mała i też będę coś dokupywala.
 
Zapytam z ciekawości... zlecał wam lekarz badanie TSH w ciąży? Bo mi nie a właśnie wyczytałam że to ważne i zaczęłam się martwić...
Oczywiście. Masz rację, to bardzo ważne badanie już od początku ciąży a potem też w II trymestrze kiedy zapotrzebowanie na hormon wzrasta. Ja z uwagi na niedoczynność TSH badam co miesiąc. Nie wiem jakie są zalecenia w innych przypadkach, ale na pewno warto zrobić raz na jakiś czas.
 
Zapytam z ciekawości... zlecał wam lekarz badanie TSH w ciąży? Bo mi nie a właśnie wyczytałam że to ważne i zaczęłam się martwić...
Tak, od razu na pierwszej wizycie TSH i FT4. I wyszła mi w ciąży niedoczynność. Biorę euthyrox 25. Przez pierwsze 3 wizyty badałam ten zestaw, potem jakoś co druga- trzecia wizyta. Teraz na następną wizytę znów mam zrobić ale samo TSH.
 
reklama
Tak, od razu na pierwszej wizycie TSH i FT4. I wyszła mi w ciąży niedoczynność. Biorę euthyrox 25. Przez pierwsze 3 wizyty badałam ten zestaw, potem jakoś co druga- trzecia wizyta. Teraz na następną wizytę znów mam zrobić ale samo TSH.
A jaki wynik Ci wyszedł na pierwszej wizycie jeśli mogę zapytać?
 
Do góry