reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Mi plakietka nie potrzebna [emoji23] stoje i sapie jak emerytki w autobusach [emoji23] po wczorajszym bolu glowy nie ma sladu, pogoda sie skrzaczyla a ja jak zywy trup z kąta w kąt :/ samo mogloby sie zrobic. Mnie dzis dmuchane łoze pokonało jak skladalam [emoji23]. A z wanny to ostatnio na 3 podejscia wychodzilam. Zostaje mi chyba kupic zaslonkę i zrobic z wanny prysznic :/

Ja czuję się dobrze, ale już ciąża daje się we znaki. Dziś byłam na bazarku na piechotę, w rossmannie i biedronce i wróciłam ledwo żywa, plecy bolą, jestem zgrzana jak prosię. A w biedronce kolejka na pół sklepu oczywiście nikt mnie nie przepuścił a stałam z wywalonym brzuchem i plakietką „jestem w ciąży” [emoji23]
 
reklama
Mi plakietka nie potrzebna [emoji23] stoje i sapie jak emerytki w autobusach [emoji23] po wczorajszym bolu glowy nie ma sladu, pogoda sie skrzaczyla a ja jak zywy trup z kąta w kąt :/ samo mogloby sie zrobic. Mnie dzis dmuchane łoze pokonało jak skladalam [emoji23]. A z wanny to ostatnio na 3 podejscia wychodzilam. Zostaje mi chyba kupic zaslonkę i zrobic z wanny prysznic :/
To ja też z tym dyszeniem... Ale i tak ludzie w nosie mają. Kasjer szedł do kasy, spojrzał się na mój brzuch i poszedł dalej a byłam 15 w kolejce ;) Uznałam, że w dupie ich mam i stałam 😂 Ale zastanawiałam się czy nie usiąść na ziemi 😂
 
W leroy merlin to chociaz te niskie wozki są :D a do koszyka sie upchnac to lipa [emoji23]
To ja też z tym dyszeniem... Ale i tak ludzie w nosie mają. Kasjer szedł do kasy, spojrzał się na mój brzuch i poszedł dalej a byłam 15 w kolejce ;) Uznałam, że w dupie ich mam i stałam [emoji23] Ale zastanawiałam się czy nie usiąść na ziemi [emoji23]

W lidlu raz sie zdarzylo ze kase specjalnie dla mnie otworzyli.
 
W leroy merlin to chociaz te niskie wozki są :D a do koszyka sie upchnac to lipa [emoji23]

W lidlu raz sie zdarzylo ze kase specjalnie dla mnie otworzyli.
To miło z ich strony :) Ja już dziś nigdzie nie wychodzę 😂 Robię obiad i potem może do przygotowań do weekendowego remontu sypialni się wezmę, ale nie obiecuję 😅
 
Hej dziewczyny :) nadrobiłam Was. Dawno mnie nie było bo w zeszły czwartek zepsuł mi się telefon i mam teraz taki stary na którym nawet internet porządnie nie działa, cały czas przerywa...🙁 cieszę że że u Was wszystko w porządku🙂 mnie krzywa czeka w tym tygodniu, a za tydzień wizyta.
ja z kosmetyków nic jeszcze nie kupiłam, w sumie to w ogóle nic jeszcze nie kupiłam 🙂 jakoś nie mogę się zebrać... dużo rzeczy mam po synku i chyba to mnie tak wstrzymuje... muszę tylko dokupić trochę ubranek i jakieś kocyki czy pieluszki. Jakoś na początku lipca pewnie zacznę szaleć :)
 
Tez wlasnie nadrabiam ostatnie strony wpisow. Co do spania to u mnie wystarczy ze listonosz zadzwoni I zejde po schodach z 2 pietra I w gore I juz spie 🙈 chociaz na spacerach troche lepiej ale to spokojnym krokiem juz sobie chodze.
Powiedzcie mi jak tam wasze hormony? Ja przez ostatni tydzien to caly czas rozdrazniona chodze, byle co mnie denerwuje a dzis to az sie z tego powodu rozplakalam 😢 a jakby bylo malo to przez to bylam na siebie zla 🙈
 
Tez wlasnie nadrabiam ostatnie strony wpisow. Co do spania to u mnie wystarczy ze listonosz zadzwoni I zejde po schodach z 2 pietra I w gore I juz spie 🙈 chociaz na spacerach troche lepiej ale to spokojnym krokiem juz sobie chodze.
Powiedzcie mi jak tam wasze hormony? Ja przez ostatni tydzien to caly czas rozdrazniona chodze, byle co mnie denerwuje a dzis to az sie z tego powodu rozplakalam 😢 a jakby bylo malo to przez to bylam na siebie zla 🙈
Ja ostatnio całkiem spoko, choć miałam kryzys kilkudniowy. Teraz jest OK. Czasem jednak złapie mnie jeden gorszy dzień. Wszystko wtedy wydaje się fe ble i nie mam ochoty na nic.
 
reklama
Mi plakietka nie potrzebna [emoji23] stoje i sapie jak emerytki w autobusach [emoji23] po wczorajszym bolu glowy nie ma sladu, pogoda sie skrzaczyla a ja jak zywy trup z kąta w kąt :/ samo mogloby sie zrobic. Mnie dzis dmuchane łoze pokonało jak skladalam [emoji23]. A z wanny to ostatnio na 3 podejscia wychodzilam. Zostaje mi chyba kupic zaslonkę i zrobic z wanny prysznic :/
A pracujesz może przy kompie? Mnie poprzednio zrobiła się rwa ciążowe właśnie od pracy biurowej nie mogłam podnieść nogi żeby wejść do wanny. Jak przeszłam na chorobowe to wszystko minęło.
 
Do góry