reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nic np przeżyje jakoś. Nie jest to zwlajace z nóg i nie do wytrzymania ale chciałam spytać czy ktoś ma podobne odczucia przy tym leku 😉 dam radę oczywiście 💪
No musimy jakoś dać radę mnie też boli bardzo każdy jeden .
Ja wbijam na wieczór i teraz wbilam to mi tak krew leciala chyba w naczynko poszło . Ale ja już rozmawiałam z lekarzem i będę wbijać co drugi dzień bo mnie to boli bardzo tylko nie wiem od kiedy on coś mówił ze od 18 tygodnia - oby wcześniej .
Wiem ze musze dać radę ale to taki ból dla mnie zaczynam się zastanawiać czy juz w uda nie dawać bo brzuch jednak mnie boli jak się przekrecam w nocy z boku na bok to czuje ten ból wklocia w brzuchu
 
reklama
Ja nie wiem kiedy macie czas tyle pisać [emoji16] ja pracuje zdalnie w domu panna bunt dwulatka gotowanie itp wieczorem oboje z mężem zwłoki czasem zdążę was przeczytać ciut... W każdym razie gratuluję wszystkim dobrych wyników
 
Uciekajac przed znudzona 8 latka do kibelka :) albo udajac ze drzemie :) wyrodna matka ze mnie [emoji23]
Ja nie wiem kiedy macie czas tyle pisać [emoji16] ja pracuje zdalnie w domu panna bunt dwulatka gotowanie itp wieczorem oboje z mężem zwłoki czasem zdążę was przeczytać ciut... W każdym razie gratuluję wszystkim dobrych wyników
 
Moje dziecko dziś naprawdę no była tak niegrzeczna ze szok bije nas i nawet ugryzla tatę w nogę bo nie poszedł gdzie mu kazała. Nie wiem czy szału dostaje od tego siedzenia w domu czy co... W każdym razie walczymy tłumaczymy karamy itd.........
 
Dodatkowo dowiedziałam się że obcinaja pensje u nas w pracy, to ogromny holding i wszyscy niby dostają po tyłku. Mnie szefowa obroniła bo jest świadoma ze pójdę na zwolnienie i zagrozila ze ona też odejdzie jesli tak zrobią ale i tak jakoś wkurzuli mnie na ten moment obroty sa a juz tna koszty. No kurde firmy które co roku mają zysk a tu miesiąc epidemii i juz szal
 
Mojej do dwulatka daleko ale też już pokazuje rogi. Narazie działa nasza konsekwencja, ale na ile to starczy to nie wiem. Próbuje wszystko wymuszać, jak nie dostanie tego co chce to histeria, raz ma focha na mnie że nie da się dotknąć, raz na męża [emoji1751] ale jak patrZe na tego diabła teraz jak śpi to i tak wszystko wybaczam [emoji23]
Moje dziecko dziś naprawdę no była tak niegrzeczna ze szok bije nas i nawet ugryzla tatę w nogę bo nie poszedł gdzie mu kazała. Nie wiem czy szału dostaje od tego siedzenia w domu czy co... W każdym razie walczymy tłumaczymy karamy itd.........
 
Czy jest tu mama która przyjmuje neoparin? To moja 2 ciaza z takimi zastrzykami. Wcześniej bralac clexane (czy jakoś tak) i były one spoko. Jednak podawanie Neoparinu jest katorga! Okropnie boli podanie tego dziadostwa w brzuch [emoji24] nie pamiętam aby przy poprzednich zastrzykach występowało coś takiego
Zależy od wkłucia, większość idzie gładko ale trzeba bardzo powoli dozować w fałdkę.
 
reklama
Do góry