reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czy jest tu mama która przyjmuje neoparin? To moja 2 ciaza z takimi zastrzykami. Wcześniej bralac clexane (czy jakoś tak) i były one spoko. Jednak podawanie Neoparinu jest katorga! Okropnie boli podanie tego dziadostwa w brzuch 😭 nie pamiętam aby przy poprzednich zastrzykach występowało coś takiego
Ja daje neoparin. Czasami nie czuje nic, nawet wkłucia a czasem boli. Samo podawanie i po raczej rzadko. Zaiważyłam że zależy od miejsca. Najlepiej wuchodzą mi w lini pępka (nie pod i nie nad). Raz jedna raz druga strona no i raz bliżej a raz dalej. 0 śladów po wkłuciach. Robie na siedząco, wbijam głęboko podskórnie (tak, że widać zagłębienie w skórze- ale ja mam naprawdę sporą izolację 😉). Po zastrzyku uciskam kilka sekund gazikiem.
 
reklama
Ja teraz pierwszy raz na zastrzykach i tak mam 8paczek clexana 0.4 i resztę w aptece mi dali neoparin bo nie mieli już clexana . Ale 20 sztuk neoparin miałam od roku ze w razie w jak zajde w ciążę to zacznę wbijać i te z przed roku super nawet sobie pomyślałam przeżyje to potem przyszła mi świeża dostawa z polski ale 3 op neoparin bo nie mieli clexana na tyle na stanie i zaczęłam od neoparin żeby je skończyć i zacząć clexane.
Daj spokój po każdym zastrzyki neoparin z nowej dostawy mam siniaka i ból taki ze .... ogólnie to 30min przed zastrzykiem musze się obyć ze zachwile będzie boleć a wcale tak nie było z tej starej dostawy rok temu co kupiłam super było .
Kuuurde może faktycznie coś w tym jest skoro jedni mówią że super i nie boli a tu z drugiej strony ból jednak jest 🙄 ja 3 paczki tego gówna mam jeszcze 🤦🏻‍♀️
 
@Ania7812 spokojnie będziemy Cię wirtualnie za rękę trzymac jak bedziesz na porodówce i razem z Toba ćwiczyć oddychanie.. damy rade w kupie sila w kupie moc
Ja z jednej strony jestem zadowolona bo po obserwacji juz mniej więcej wiem czego się spodziewać . Z drugiej strony każda juz przejdzie te 1sze badania ja nadal czekam 😅 ale ja nie narzekam. Najgorsze chyba to ze niektóre dziewczyny pisały o wymiotach dawno temu a ja dopiero wkroczylam w to . Ale ja tam zadowolona jestem bo jak czegoś nie będę wiedzieć to tyle dziewczyn juz będzie wiedzieć i mi podpowie zawsze wszystko ma swoje +/-
Potem z niemowlakiem ja będę czerpać wiedzę od was bo juz będziecie miały jakieś doświadczenia co do karmienia itp😊
 
Hmmm.. no to naprawdę nie wiem co Ci doradzić.. w poprzedniej ciąży miałam Clexane i dla mnie to w sumie bez różnicy było jeśli chodzi o odczucia bólowe..
Nic np przeżyje jakoś. Nie jest to zwlajace z nóg i nie do wytrzymania ale chciałam spytać czy ktoś ma podobne odczucia przy tym leku 😉 dam radę oczywiście 💪
 
reklama
Do góry