reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Mi dziś na prywatnej wizycie powiedział że nie podejmuje sie określania do 15tyg. Bo to nic pewnego. Zobaczymy co powiedzą na prenatalnych 06.04 to będzie 13+1 tyg.
Jeszcze jutro wizyta u mojego gin. Recepty,zwolnienia itd.
Szczęście że dzisiaj poszłam na wizytę bo dostałam zalecenia odnośnie tarczycy,zwiększył mi dawkę leku,wykonał powtórne usg tarczycy itp.
To ja bym co wtedy odpowiedziała? To niech się pan podejmie, ja chcę coś usłyszeć już teraz, najwyżej potem pan zmieni 😂
 
reklama
Doradźcie dziewczyny co mam zrobić z testem pappa. Lekarka polecała mi, mimo NIFTY, żeby sprawdzić łożysko. W czwartek mam prenatalne i mogą pobrać krew, po wynik jakoś po 10 dniach się tam idzie i omawia z lekarzem, ale nie wiem sama już czy jest sens to robić. czy to białko można zbadać też później jak się chce sprawdzić łożysko, a nie robi tego pod kątem statystyki, wiecie może ?
 
Dziewczyny czy jest jakaś szansa by wrócić do poprzedniej wersji aplikacji ? W nocy mi się zaktualizowała apka i doprowadza mnie już do szału 🤬🤬 przez App Store nie mogę cofnąć aktualizacji 😖😩
 
Zmiana w życiu raczej pozytywna bo siedzimy z nią w domu :) zęby może być, że idą trójki chociaż nie widzę po dziąsłach. Ja myślę że to jakiś skok rozwojowy, czy coś. Ostatnio nauczyła się bardzo dużo rzeczy. W kwietniu 17 miesięcy będzie miała
Bardzo mozliwe, ale to minie... Kilka dni, moze z 2-3 tygodnie i powinno wrocic do normy
 
Doradźcie dziewczyny co mam zrobić z testem pappa. Lekarka polecała mi, mimo NIFTY, żeby sprawdzić łożysko. W czwartek mam prenat} alne i mogą pobrać krew, po wynik jakoś po 10 dniach się tam idzie i omawia z lekarzem, ale nie wiem sama już czy jest sens to robić. czy to białko można zbadać też później jak się chce sprawdzić łożysko, a nie robi tego pod kątem statystyki, wiecie może ?
Moja gin odrazu mowila ze jeżeli zdecyduje sie na BADANIA DNIA to zeby nie robić Pappa, bo to szkoda nerwów i kasy... A to jest jedna z lepszych specjalistek jesli chodzi o badania prenatalne we Wrocławiu
 
Ja chyba no"zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ją z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni 😂
Wiem co czujesz 😂 A zobaczysz w październiku jak beda sie jedno po drugim pojawiac sie zdjecia dzieciakow, a Twoje nadal w brzuchu 😁
 
Czy jest tu mama która przyjmuje neoparin? To moja 2 ciaza z takimi zastrzykami. Wcześniej bralac clexane (czy jakoś tak) i były one spoko. Jednak podawanie Neoparinu jest katorga! Okropnie boli podanie tego dziadostwa w brzuch 😭 nie pamiętam aby przy poprzednich zastrzykach występowało coś takiego
Ja teraz pierwszy raz na zastrzykach i tak mam 8paczek clexana 0.4 i resztę w aptece mi dali neoparin bo nie mieli już clexana . Ale 20 sztuk neoparin miałam od roku ze w razie w jak zajde w ciążę to zacznę wbijać i te z przed roku super nawet sobie pomyślałam przeżyje to potem przyszła mi świeża dostawa z polski ale 3 op neoparin bo nie mieli clexana na tyle na stanie i zaczęłam od neoparin żeby je skończyć i zacząć clexane.
Daj spokój po każdym zastrzyki neoparin z nowej dostawy mam siniaka i ból taki ze .... ogólnie to 30min przed zastrzykiem musze się obyć ze zachwile będzie boleć a wcale tak nie było z tej starej dostawy rok temu co kupiłam super było .
 
reklama
Do góry