reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ale mi moją córka daje w kość ostatnio :( budzi się w nocy i nie śpi 1,5-2 godzin. Właśnie siedzę już druga godzinę i chce mi się ryczeć z bezsilności. Nic jej nie jest, gorączki nie ma, zęby chyba nie idą. Chyba ten sławny regres snu. A mi ręce opadają :( w takich chwilach zaczynam wątpić czy dam radę z dwójką dzieci [emoji1751]
Mój też miał taką fazę. A ile ma drzemek w ciągu dnia?
 
reklama
Jedna taka przed obiadem (11:30/12-13:30). Potem już do wiecxora bez drzemki. Wczoraj poszła spać o 19;45 i od 1:45-4:45 się wierciła, kręciła, nie mogła spać. Pewnie taka faza, ale jestem szczerze mówiąc wykończona
Mój też miał taką fazę. A ile ma drzemek w ciągu dnia?
 
może jakaś zmiana w zyciu i to przeżywa? moze zęby ? ile ma lat?
Jedna taka przed obiadem (11:30/12-13:30). Potem już do wiecxora bez drzemki. Wczoraj poszła spać o 19;45 i od 1:45-4:45 się wierciła, kręciła, nie mogła spać. Pewnie taka faza, ale jestem szczerze mówiąc wykończona
 
Mateusz jest mega ok. Ale mój brat JEST Mateusz więc niestety odpada [emoji2368]
My rozmawialiśmy o imionach ostatnio i z chłopięcych padło na Aleksandra (Olka), podoba mi się jeszcze Janek (tylko nie Jaś, nie cierpię tego zdrobnienia), Igor. Podoba mi się jeszcze Dominik ale jest długie i żadne skróty mi nie pasują :)
Jeśli Twój chce „męskie” imię to może Mateusz? :)

Z dziewczyn Anna, Alicja, Aleksandra, Łucja i Zofia, ale najpewniej będzie Anna albo Zofia :)
 
Ja dziś wzruszona byłam widokiem mojego maleństwa [emoji7] tak dokładnie widziałam te girki i rączki wymachujące, piękną kształtną główeczkę [emoji7] i jego reakcje na uderzania doktorki jak przesuwał sie i obracał.. Wczesniej kiedy był na usg obraz jedynie zarodka czy fasolki nie przypiminającej człowieka, to nie wywierało to na mnie aż takiego wrażenia. Dziś pierwszy raz poczułam że to naprawdę moje dzieciątko, moje maleńkie stópki, które niedługo bede całować [emoji188]
To już jest 100% człowiek, wszystko ma.. Paluszki, półkule mózgowe, żołądek, nerki...

Dokładnie takie same uczucia! Niesamowite gdy widać już takiego człowieczka [emoji846]
 
byl czas ze budzil się co 2 godziny od niedawna 3 pobudki w nocy ale śpi przy mnie wiec napije się i śpi dalej może do października wogole odpuści [emoji16]
To cię podziwiam bo ja bardzo szybko się oduczylam wstawania w nocy sporadycznie się zdarzało że picie chciał albo coś mu się śniło😄 jak miał miesiąc przesypiał całą noc, później jak miał 8 miesięcy to zaczął się budzić tak z dwa razy w nocy na mleko a jak skończył rok to tylko czasami na piciu więc ogólnie miałam luzik pod tym względem 😂
 
reklama
Zmiana w życiu raczej pozytywna bo siedzimy z nią w domu :) zęby może być, że idą trójki chociaż nie widzę po dziąsłach. Ja myślę że to jakiś skok rozwojowy, czy coś. Ostatnio nauczyła się bardzo dużo rzeczy. W kwietniu 17 miesięcy będzie miała
może jakaś zmiana w zyciu i to przeżywa? moze zęby ? ile ma lat?
 
Do góry