reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Cudowny kot i cudowny widok za oknem! My po wykończeniu domu też mamy całą ścianę lasu za domem. Ale do jesieni musimy przesiedziec jeszcze w bloku.
No to mamy podobnie. My planujemy wykończyć przed porodem, ale przeprowadzić się dopiero po ze wzgl na obecną bliskość szpitala.

Co do wagi to w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg czyli w normie, a po porodzie zrzucałam to rok czasu, czyli też w normie. Teraz próbuje przytyć od początku mniej, bo to zrzucanie po porodzie wcale nie jest takie fajne, a po drugiej ciąży podobno jeszcze trudniejsze i wolniejsze...
 
reklama
Super ,że dzisiaj od rana takie dobre wiesci❤ ja się chyba nie doczekam mojego piatku:-)

Jak bylyscie na badaniu? Do mnie dzisiaj dzwonili z potwierdzeniem i kazali przyjść w maseczce i rękawiczkach. Przychodnia otwierana na domofon.😱
 
Mi zmierzyli temperaturę i dezynfekowali ręce. Do przychodni wchodzi się pojedynczo. Wszyscy czekają w samochodach i jak była moja kolej to Pani dzwoniła że mam wejść [emoji4] także kultura [emoji4]
Super ,że dzisiaj od rana takie dobre wiesci[emoji173] ja się chyba nie doczekam mojego piatku:-)

Jak bylyscie na badaniu? Do mnie dzisiaj dzwonili z potwierdzeniem i kazali przyjść w maseczce i rękawiczkach. Przychodnia otwierana na domofon.[emoji33]
 
Wstawiam zdjęcia [emoji173][emoji7]
20200330_174924.jpeg
20200330_174853.jpeg
20200330_174800.jpeg
20200330_174715.jpeg
20200330_174810.jpeg
 
Super ,że dzisiaj od rana takie dobre wiesci❤ ja się chyba nie doczekam mojego piatku:-)

Jak bylyscie na badaniu? Do mnie dzisiaj dzwonili z potwierdzeniem i kazali przyjść w maseczce i rękawiczkach. Przychodnia otwierana na domofon.😱
U mnie mierzyli temperature i przeprowadzali wywiad, czy nie byłam za granicą itd..
 
Dziewczyny, ja mam jutro prywatna wizytę u gin.- endo. Powiem wam ze chciała bym już iść spać i obudzić sie przed wizyta. Taki stres. Jedyne chyba co chce usłyszeć to słowa że serduszko bije i z dzieckiem wszystko dobrze
Bądź szczęśliwa, że już jutro obejrzysz maleństwo 😍!!! Musi być dobrze, już wszystkie tak daleko zaszłyśmy ☺️💪
 
KOCHANA będzie wszystko dobrze ja też się tak mega stresowalam dzisiaj w nocy nie spałam A wszytko jest ok [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziewczyny, ja mam jutro prywatna wizytę u gin.- endo. Powiem wam ze chciała bym już iść spać i obudzić sie przed wizyta. Taki stres. Jedyne chyba co chce usłyszeć to słowa że serduszko bije i z dzieckiem wszystko dobrze
 
reklama
A ja bym chciała chłopca a pewnie będzie dziewczynka haha. Bo w pierwszej też myślałam że chłopiec będzie i tak nawet czułam i w ogóle a tu dziewczynka. Może jutro da się podejrzeć [emoji2]
Ja też chciałam dziewczynkę Ale najważniejsze że wszystko w porządku... To mnie cieszy najbardziej A płeć Mało istotna [emoji173][emoji7]
 
Do góry