reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

No ja się dziwię że mi powiedział... zapytał czy chce wiedzieć kto to... A ja mówię że oczywiście [emoji7] To pokazał i fajfusa i powiedział że będzie synek [emoji173][emoji173][emoji173] tak był dobrze odwrócony ze nawet na zdjęciu widać [emoji7][emoji173]
A ja bym chciała chłopca a pewnie będzie dziewczynka haha. Bo w pierwszej też myślałam że chłopiec będzie i tak nawet czułam i w ogóle a tu dziewczynka. Może jutro da się podejrzeć [emoji2]
 
reklama
No nieeee, w Łodzi pada śnieg [emoji35][emoji85]
Sprzątam nadal, ale długo już nie dam rady [emoji6]

Gratuluję zdrowych dzidziołków [emoji106][emoji8]
Uważajcie na siebie.
 
Jestem po prenatalnych. Wszystko w normie [emoji7] nic niepokojącego lekarka nie zauważyła. Dla mnie niepokojące byly jej metody badan- normalnie uderzała mnie w brzuch tą sondą! Nie podobało jej się jak dzidziuś jest ułożony i pukała go tą sondą a on biedulek wystraszony kulił sie tam i uciekał [emoji33] to w końcu specjalistka od prenatalnych to chyba wie co robi... Przeczytałam o niej opinie na znanyklekarz, ma same pozytywne ale też niektóre dziewczyny wspominały o tym udearzaniu sondą.. Na połówkowe na pewno do niej nie pójdę [emoji58] Tez powiedziała że skłania się bardziej ku chłopczykowi, ale na tym etapie nie podejmuje sie stwierdzania bo musiałoby dziecko naprawdę idealnie sie ułożyć. Moj na początku leżał spokojnie a po tych jej uderzeniach plywal w kołko jak szalony [emoji33]
Super
 
Dziewczyny ja już jestem po [emoji7][emoji173] Wszystko dobrze... Jeden taka szczęśliwa, jak dojadę do domku to wstawię wam fotki i opis... Bardzo ruchliwe dziecko za mną, cały czas ruszalo rączkami i nóżkami [emoji173][emoji173][emoji173] No i będzie synuś na 100%... Mąż mega szczęśliwy [emoji7][emoji173]
Super
 
Ja dziś wzruszona byłam widokiem mojego maleństwa 😍 tak dokładnie widziałam te girki i rączki wymachujące, piękną kształtną główeczkę 😍 i jego reakcje na uderzania doktorki jak przesuwał sie i obracał.. Wczesniej kiedy był na usg obraz jedynie zarodka czy fasolki nie przypiminającej człowieka, to nie wywierało to na mnie aż takiego wrażenia. Dziś pierwszy raz poczułam że to naprawdę moje dzieciątko, moje maleńkie stópki, które niedługo bede całować 👣
To już jest 100% człowiek, wszystko ma.. Paluszki, półkule mózgowe, żołądek, nerki...
 
Tak to prawda... Ja się dzisiaj poryczalam na tym usg [emoji173] taki fajny dzidziuś [emoji173]
Ja dziś wzruszona byłam widokiem mojego maleństwa [emoji7] tak dokładnie widziałam te girki i rączki wymachujące, piękną kształtną główeczkę [emoji7] i jego reakcje na uderzania doktorki jak przesuwał sie i obracał.. Wczesniej kiedy był na usg obraz jedynie zarodka czy fasolki nie przypiminającej człowieka, to nie wywierało to na mnie aż takiego wrażenia. Dziś pierwszy raz poczułam że to naprawdę moje dzieciątko, moje maleńkie stópki, które niedługo bede całować [emoji188]
To już jest 100% człowiek, wszystko ma.. Paluszki, półkule mózgowe, żołądek, nerki...
 
Tak to prawda... Ja się dzisiaj poryczalam na tym usg [emoji173] taki fajny dzidziuś [emoji173]
A ja się właśnie nie wzruszylam, bo on tak mnie zaskoczył tym chłopakiem, że do południa przyzwyczajalam się do myśli, że to jednak nie będzie dziewczyna 🙈 ale zarówno jedna,jak i druga przyszła babcia, jak im wyslalam filmik, to plakaly do telefonu🤣
 
reklama
A ja się właśnie nie wzruszylam, bo on tak mnie zaskoczył tym chłopakiem, że do południa przyzwyczajalam się do myśli, że to jednak nie będzie dziewczyna 🙈 ale zarówno jedna,jak i druga przyszła babcia, jak im wyslalam filmik, to plakaly do telefonu🤣
Czy nagrywałaś filmik telefonem, czy dostałas na płytce ?
 
Do góry