reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Koloru brunatnego. Na szczęście nie powtórzyły się ale staram się dzisiaj dostać do lekarza. Będę spokojniejsza jak mnie zbada i zobaczy czy wszystko wporzadku z maluszkiem.
Ja od ponad tygodnia cały czas krawie/mam plamienie, ale wiem że mam krwiaka nad ujściem szyjki i to stąd.. Mam nadzieję, że przynajmniej się zmniejsza i za chwilę zupełnie zniknie..
 
OmegaMed ma z tego co czytałam lepsze źródło DHA, ale nie zaprzeczam ze prenatal jest dobry - polecam po prostu inny ze składem w 100% zgodnym z zaleceniami
Teraz właśnie biorę Omega med optima i w drugim trymestrze mam już przygotowany prenatal duo. Pani doktor do której chodzę powiedziała, że świetne wybory bo oba suplementy mają dobre kłady 🙂. Omega med łatwiej dostępne bo w każdym rossmanie. Za prenatalem odwiedzilam 2 apteki ale w końcu znalazłam. Cena w sumie podobna bo z tego co pamiętam to Omega med jakoś 50zl a prenatal 60 🤷🏻‍♀️
 
warto prenatal kupic przez apteki internetowe w promce placilam coś ok 39 zł teraz tez juz będę szukac promocji zeby zdazyc kupić na 2 trymestr [emoji4]
Teraz właśnie biorę Omega med optima i w drugim trymestrze mam już przygotowany prenatal duo. Pani doktor do której chodzę powiedziała, że świetne wybory bo oba suplementy mają dobre kłady [emoji846]. Omega med łatwiej dostępne bo w każdym rossmanie. Za prenatalem odwiedzilam 2 apteki ale w końcu znalazłam. Cena w sumie podobna bo z tego co pamiętam to Omega med jakoś 50zl a prenatal 60 [emoji2370]
 
OmegaMed ma z tego co czytałam lepsze źródło DHA, ale nie zaprzeczam ze prenatal jest dobry - polecam po prostu inny ze składem w 100% zgodnym z zaleceniami
Tylko ten omegaMed ma chyba 500 mg DHA, a w prenatal Duo jest 600 mg (czyli pokrywa całe zalecane dziennie spożycie).. ale jakie jest jego źródło, to nie wnikałam, być może lepsze w tym co polecasz, tego nie wiem 😉
 
Teraz właśnie biorę Omega med optima i w drugim trymestrze mam już przygotowany prenatal duo. Pani doktor do której chodzę powiedziała, że świetne wybory bo oba suplementy mają dobre kłady 🙂. Omega med łatwiej dostępne bo w każdym rossmanie. Za prenatalem odwiedzilam 2 apteki ale w końcu znalazłam. Cena w sumie podobna bo z tego co pamiętam to Omega med jakoś 50zl a prenatal 60 🤷🏻‍♀️
Ja jeszcze z dwa lata temu (jak karmiłam) za prenatal duo płaciłam 30 zł, to nieźle teraz wszystko podrożało 🙈
 
Ja od ponad tygodnia cały czas krawie/mam plamienie, ale wiem że mam krwiaka nad ujściem szyjki i to stąd.. Mam nadzieję, że przynajmniej się zmniejsza i za chwilę zupełnie zniknie..
Dzwoniłam do lekarza muszę czekać na tel mają mi oddzwonic. Zobaczymy jak długo będę czekać a tak się denerwuje. Mam nadzieję że jest wszystko dobrze
 
reklama
Czytałam ten jego artykuł i wtedy zdecydowałsm się na Duphavit. Biore go caly czas ale troche dziwi mnie że nie jest napisane na który trymestr on jest...? Nie ma rozróżnienia na pierwszy i dalsze. A skład prosty, chyba 5 witamin i tyle. Ja chce brać cos prostego, bo nie chce klocuszka urodzic [emoji26] syn ważył 4050 g a drugie dzieci czesto większe, w dodatku drugi syn [emoji33]

Też mi lekarka polecala i mam ale rzadko biore

Nie wiem co sadzić, lekarz kazał mi zaopatrywać się w warzywniaku. Drugi profesor do którego chodziłam niezależnie- to samo. Na prenatalnych, w ten czwartek, poskarżyłam się lekarzowi a on na to, ze trafiłam do bardzo mądrego docenta i profesora, ze to tylko u nas takie rzeczy się dzieją, ze kobiety bez badań niedoborów biorą suplementy, ze być może przyjdzie na to czas. Czuje się dziwnie bo chyba jedyna na tym forum nie biorę NIC. Tylko folik.

Ja biorę tak jak mi się przypomni czyli też praktycznie nic


Tak wypiłam. Nie pamiętam ile bo wtedy na świeżo to znalazłam. Nie wiem czy była to łyżka czy kilka? Ale ogólnie nie polecam bp ma on dzialanie przeczyszczające (o czym wiedziałam), ale ból brzucha 9/10 (i o tym już nie wiedziałam). Ból utrzymywała się długo bo późno się zaczął.

To jakby olej wywolal poród to zaczęłoby się biegunka o potem skurczami od jelit wyżej
U ciebie odeszły wody tak że to na pewno nie olej go wywołał.
Ja urodziłam 3 dni po terminie w dzień terminu z USG i też wywolywalam
 
Do góry