reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

No ja mialam 17 :) i to prawda ze jedyny stres to co rodzice powiedza :) a reszta wszystko ksiazkowo wiec stresu nie bylo :)
U mnie akurat rodzice sami się domyślili i nawet sie cieszyli hahah byłam w szoku że tak dobrze to przyjęli może dlatego że mój mąż to strasznie odpowiedzialny człowiek czasami aż nudny i jest 8 lat ode mnie starszy i długo ich przekonywał że jest dla mnie odpowiedni😂 może dlatego wiedzieli że bede z nim bezpieczna hahah rodzice czasami zaskakują😄
 
reklama
Dokładnie ja w pierwszej ciąży to samo nic się nie martwiłam żadnych plamien ciąża szła dobrze a teraz niby ostatnio byłam wszystko dobrze a ty teraz się zaczęło plamienia upławy dziwne i człowiek już wariuje codziennie rano wstaje i myślę czy jest wszystko dobrze...nie wiem chyba to wszystko robi psychika człowiek sobie wymyślą nie stworzone rzeczy a i tak wszystko jest dobrze.
Otóż to mój lekarz twierdzi że jak się będę tak nakrecac to zamiast na porodówce to skończę w psychiatryku... Ma specyficzne poczucie humoru
 
Strasznie boli mnie głowa od 3h rano krew z nosa nie dużo ale cos się tam sączylo.. A myślałam, że weekend człowiek odpocznie na własnych zasadach...
 
w sumie ja tez uzywalam 8-9 miesięcy bo w 8 zaczął siadać ale ze spacerowki mi się jeszcze zsówał wiec wolałam gondole ;) tak czy inaczej spacerówka na lato wyjdzie..
O to fajnie ci się udalo, koszyczki wygodniejsze i lzejsze niż spacerówki:)

Ja przeniosłam młoda na wiosnę czyli równo na 6 miesięcy jak zaczęła sieadac jakby nie siadała to też spokojnie by się mieściła a duża byla 62 cm jak się urodziła. Tyle że gondola też duża.
Na szczęście nie musiałam dokupywać żadnych lekkich spacerowek czy coś
Kupiłam wózek 2w1 właśnie żeby nie dokupywać potem kolejnego wózka bo dla mnie to bez sensu było


Teraz gdzieś widziałam jakieś wózki glebokospacerowe i to mnie zastanawia czy potem to się rozkłada do spacerówki i ma się tak na prawdę 1 wózek cały czas? To by było świetne rozwiązanie
 
Ale szybko zmieniacie tematy. Co do jedynaków, to moja mama przez większość życia była jedynaczką i bardzo żałowała, że nie ma rodzeństwa. Koło 40-stki odnalazła ją jej przyrodnia siostra o której istnieniu nie miała pojęcia. Okazało się, że pierwsza żona mojego dziadka i moja babcia bardzo się nie lubiły i nie chciały mieć ze sobą żadnego kontaktu i nie chciały, żeby ich córeczki miały. Gdy obie umarły, "siostra" mamy znalazła stary adres babci w jakichś dokumentach, a wiedziała, że gdzieś tam istnieje jej przyrodnia siostra, którą zawsze chciała mieć, więc spróbowała się skontaktować. Mama, całe szczęście, nie sprzedała mieszkania po babci. Spotkały się i bardzo polubiły. Co prawda różnią się bardzo, ale obie uważają się za prawdziwe siostry i często się widują i są w stałym kontakcie telefonicznym. Taki happy end ♡
 
Moja ma 16 miesięcy więc chyba nie do końca rozumie, ale.mowimy że mama ma dzidziusia w brzuszku i musi uważać itp. że brzuch będzie rósł i z tego brzucha wyjdzie siostrzyczka lub braciszek. myślę, że z czasem zrozumie :)
Mój ma 17 miesięcy i też mu tak opowiadaliśmy a teraz podchodzi do mnie podnosi bluzkę i całuje w brzuch a jak pytamy gdzie jest dzidzia to pokazuje na brzuch 😉
 
reklama
Jak tak czytam to faktycznie rozstrzał po między naszymi badaniami prenatalnymi jest ogromny.. piszecie ze macie w tym tygodniu, a ja bede już drugi tydzień po takowym badaniu.. jestem ciekawa jak to wyjdzie w końcowym rozrachunku.. kto bedzie się cieszyl jako pierwszy, a kto zamknie nasz watek.. juz sie nie mogę doczekac [emoji3059]
 
Do góry