reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Umnie chyba cholestaza się odzywa wszystko sfędzi. Miałam to w pierwszej ciąży ale dopiero chyba pod koniec 6 mca a nie tak wcześnie jak teraz
Mam to samo. Nastrój cały czas nie najlepszy... I fizycznie i psychicznie dętka, a teraz jeszcze zgaga. W poprzedniej ciąży trzymała aż do porodu :/ już prawie zapomniałam, jakie to fajne
 
A jak u Ciebie z przrbarwieniami na skórze? Ja bikini i pachy mam zrobione ale nóg się bałam, bo są dość kolorowe.
Ja jeszcze nie robiłam, więc zobaczymy jak to będzie, bo póki co tylko planuję ;) Generalnie ja z tych gruboskórnych, więc mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek, bo normalnie nie mam przebarwień 😉
 
Umnie chyba cholestaza się odzywa wszystko sfędzi. Miałam to w pierwszej ciąży ale dopiero chyba pod koniec 6 mca a nie tak wcześnie jak teraz
A co to takiego? Mnie od 2 dni strasznie swędzi dekolt. Zwariować idzie. Nie zmienialam żadnych kosmetyków,proszków ani nie jadłam niczego innego, co mogłoby mnie uczulic.
 
Myślałam że mam... ale zbadałam hormony testosteron mam wysoki ale i tak jest w normie.
Słyszałam właśnie o tej teorii że grube włosy najlepiej reagują na laser.
Sprawdzę to na pewno. Bo jak chodziłam to byłam raptem kilka razy a to zdecydowanie za mało żeby był trwały efekt
Ja polecam palomar vectus, super efekty mi dał.
 
reklama
U mnie po usg też z dziećmi wszystko dobrze. Lekarz nie badał wszystkich parametrów, bo jak to stwierdził skoro nie robię pappa to nie ma potrzeby [emoji848]
Kość nosową było widać tylko u jednego malucha, drugi był pupą odwrócony. Przeziernosc karkowa też nie była badana, ale stwierdził że ogólnie widać że wszystko jest dobrze.
Ostatnie usg miałam ponad 4 tyg temu, także dla mnie to mega ulga usłyszeć że jest dobrze
Ale to nie było prenatalne? Czy było ?
 
Do góry