reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jestem przerażona :-( jutro mam lekarza. Dziś byłam na badaniu krwi. I ogólnie OK, ale TSH za wysokie 4,89 :-( boję się bardzo. Przecież teraz przy tym koronawirusie to ja nigdzie endokrynolog nie znajdę :-(
Endo przyjmują zdalnie, recepty też elektroniczne, nic się nie martw, zapiszesz się :) Co do wyniku to dostaniesz leki i nic się dziecku nie stanie. Ja zaraz po zapłodnieniu przed terminem @ miałam już 4,321. W ciągu miesiąca po zwiększeniu dawki spadło do 0,67 :) Będzie dobrze, serio! :)
 
Ok, dzięki. Mnie interesują tylko komentarze osób,które to zrobiły. Na zdanie reszty raczej nie patrzę. Porozmawiam jeszcze z moim lekarzem,bo on jest świetnym specjalistą. Jako pierwszy w Polsce w zeszłym miesiącu przeprowadził poród francuski, wiec pewnie będzie miał konstruktywne zdanie na ten temat [emoji6]
Tylko co z tego, że zrobiły, skoro też teraz nie powiedzą Ci o plusach i minusach, bo jak widać nikomu jeszcze się nie przydała. Także wiedzą tyle co reszta [emoji6]
Najlepiej chyba właśnie pogadać z lekarzem.
 
Dla mnie takie masło maślane trochę, ale spoko. Zawsze są zwolennicy ,jak i przeciwnicy. Pewnie wszyscy by zrobili,gdyby nie koszty.
Ja nie jestem absolutnie przeciwnikiem, finansowo to też nie problem, tylko własnie nie do końca wierzę w użyteczność.. Ale wszystkim którzy się zdecydują, życzę żeby nigdy nie musieli z tego korzystać!
 
Tylko co z tego, że zrobiły, skoro też teraz nie powiedzą Ci o plusach i minusach, bo jak widać nikomu jeszcze się nie przydała. Także wiedzą tyle co reszta [emoji6]
Najlepiej chyba właśnie pogadać z lekarzem.
I mam nadzieję, że nigdy im się nie przyda. Chodziło mi bardziej o wybór pakietów czy wybór banku. Plusy i minusy znam.
 
Witajcie:😄 też zostanę mama w październiku 2020 mam termin na końcówkę bo na 26.10🙂 fajnie że na forum jest taki wątek 😘 jest to moje drugie dziecko chociaż i tak się stresuje bo w sumie trzecia ciaza (druga ciążę poronilam) ale lekarz twierdzi że wszystko jest dobrze serduszko bije wyniki bardzo dobre i mam się zacząć cieszyć😘 mam nadzieję że uda się szczęśliwie donosić😍 w domu mam już 3 i pół letniego synka
 
reklama
Ok, dzięki. Mnie interesują tylko komentarze osób,które to zrobiły. Na zdanie reszty raczej nie patrzę. Porozmawiam jeszcze z moim lekarzem,bo on jest świetnym specjalistą. Jako pierwszy w Polsce w zeszłym miesiącu przeprowadził poród francuski, wiec pewnie będzie miał konstruktywne zdanie na ten temat 😉
My z mężem przy pierwszym dziecku wybraliśmy pakiet przechowywania krwi i sznura. Krew jest przechowywana , niestety sznur się nie nadawał i w sumie nawet nie wiem dlaczego bo nikt nam nie wyjaśnił. Moim zdaniem jeśli ktoś ma środki (bo to drogie) to powinien przechowac.. wiem że to tylko do 18 i nie zawsze okaże się pomocne ale nie wybaczyłabym sobie gdyby mojemu dziecku przyplątało się chorobska na które te komórki mogłyby pomóc a ja bym tego nie zrobiła. Ale każdy ma prawo decydować o sobie
 
Do góry