reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Nie slonce raczej nie, a bynajmniej nic Ruda nie pisała..
Ale są potrzebne dwie osoby i jakoś wywnioskowałam, że Ty :) Bez tego chyba nie dostaniemy wątku zamkniętego. Nie chciałabyś może? Dużo się tu udzielasz, robiłaś nam tabelkę, myślę, że będziesz super moderatorem :) @Karolina*87
 
Ostatnia edycja:
Ale ja jestem wredna i lekko szurnieta [emoji1787] .... mogę oczywiscie pomoc we wszystkim nie widze problemu ale to nie ode mnie zależy.
Ale są potrzebne dwie osoby i jakoś wywnioskowałam, że Ty :) Bez tego chyba nie dostaniemy wątku zamkniętego. Nie chciałabyś może? Dużo się tu udzielasz, robiłaś nam tabelkę, myślę, że będziesz super moderatorem :)
 
Jestem przerażona :-( jutro mam lekarza. Dziś byłam na badaniu krwi. I ogólnie OK, ale TSH za wysokie 4,89 :-( boję się bardzo. Przecież teraz przy tym koronawirusie to ja nigdzie endokrynolog nie znajdę :-(
 
Jestem przerażona :-( jutro mam lekarza. Dziś byłam na badaniu krwi. I ogólnie OK, ale TSH za wysokie 4,89 :-( boję się bardzo. Przecież teraz przy tym koronawirusie to ja nigdzie endokrynolog nie znajdę :-(
Ginekolog jutro Ci powinien przepisać euthyrox, nic się nie martw, szybko spadnie.
 
Spokojnie jak bedziesz potrzebować tabletki to nawet w aptece moze Ci przepisać receptę.. gorzej z konsultacja ale moze na telefon się uda w końcu od tego są, najgorszym przypadku do szpitala i niech decyduja
Jestem przerażona :-( jutro mam lekarza. Dziś byłam na badaniu krwi. I ogólnie OK, ale TSH za wysokie 4,89 :-( boję się bardzo. Przecież teraz przy tym koronawirusie to ja nigdzie endokrynolog nie znajdę :-(
 
Jestem przerażona :-( jutro mam lekarza. Dziś byłam na badaniu krwi. I ogólnie OK, ale TSH za wysokie 4,89 :-( boję się bardzo. Przecież teraz przy tym koronawirusie to ja nigdzie endokrynolog nie znajdę :-(

Ale to nie jest bardzo zły wynik. Ginekolog może Ci przepisać leki. Za miesiąc powtórzysz badanie i zobaczysz czy dawka jest dobra.
Ja na początku ciąży miałam podobne tsh. Teraz już jest ok.
Szkoda tylko, że nie zbadałaś dodatkowo ft3 i ft4.
 
reklama
Mi znów mówili, że trzeba pobrać tego samego dnia co usg, bo inaczej będzie to niemaiarodajne. I teraz zastanawiam się, bo dużo wygodniej byłoby na wizycie mieć wyniki.
[/QUOTE]
Nie wiem, nie zagłębiałam się w to. Doktor tak zalecił i tak zrobiłam, ufam mu.
 
Do góry