reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
calkiem możliwe... ja w 1 ciąży też śledzilam wątek mam i nie udzielilam sie ani razu bo nie miałam nawet konta.. potem przeniosly sie na prywatny i sie skończyło.. a wtedy w pierwszych tygodniach z noworodkiem potrzebne było dobre słowo :) wsumie chyba rozumiem bo to forum może czytać naprawdę każdy i nie wiem czy fajnie miec obserwatorów...
Może za dużo się kłócimy, a one nie chcą brać w tym udziału? Nie zdziwiłoby mnie to
 
Może za dużo się kłócimy, a one nie chcą brać w tym udziału? Nie zdziwiłoby mnie to

Dokładnie dziewczyny się bały pisać o strachu bo był najazd na nie wiele dziewczyn napisało ze się odezwie jak minie ten okres stresu tj 2 trymestr. Ostatecznie można dodać wszystkie i po czasie usuwać te które się nie odzywają, ostatecznie wywołać je tu czy chcą przejść na prywatny.

Ja tez się słabo odzywam ale nie dość ze jestem sama z 2,5 latka (mąż w Szkocji) to ciężko mi się wpasować w tematy które są poruszane nie mam objawów krwawień wiec nie mam co odpisywać na tematy które są ;)
 
Dokładnie dziewczyny się bały pisać o strachu bo był najazd na nie wiele dziewczyn napisało ze się odezwie jak minie ten okres stresu tj 2 trymestr. Ostatecznie można dodać wszystkie i po czasie usuwać te które się nie odzywają, ostatecznie wywołać je tu czy chcą przejść na prywatny.

Ja tez się słabo odzywam ale nie dość ze jestem sama z 2,5 latka (mąż w Szkocji) to ciężko mi się wpasować w tematy które są poruszane nie mam objawów krwawień wiec nie mam co odpisywać na tematy które są ;)
Nooo ja cię dobrze rozumiem
Też czuje że nie mam z grupa jakiegos mega kontaktu bo większość tematów mnie nie dotycxy
Typu samopoczucie bo zawsze jest dobre i żadnego objawu nie mam
Czuję się dokładnie tak jak przed ciążą czyli normalnie. Nie mogę sobie ponarzekać :D
 
Pieką się owsiane ciasteczka 8-)
20200322_135425.jpg
 
reklama
Ja odzywam się sporadycznie niestety samopoczucie mam tragiczne a z racji zamkniętych przedszkoli syn w domu, który wymaga ciągłej uwagi. Czytam Was na bieżąco i każdej z Was kibicuje bardzo mocno żeby wszystko było dobrze sama odezwałam się po wizycie, ale do następnej wizyty jeszcze 2tygodnie a czas jakby stanął w miejscu. Jeśli podejmiecie decyzję o nie dodawaniu mnie do wątku prywatnego trudno. Na tą chwilę mam trochę inne priorytety niż dzielenie tym jak ciulowo się czuje kolejny dzien bądź też co ugotowałam na obiad. Dużo zdrówka wszystkim życzę i miłego popołudnia.
 
Do góry