reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Jak jest jakiś mega specjalista to ma szanse wypatrzeć wadę serca u płodu (lepiej to widać w 2 badaniach prenatalnych ale niektórzy potrafią wysnuć podejrzenia wcześniej). Nie chce w błąd wprowadzić ale na króryś badaniach prenatalnych (1 lub 2) widać nerki i pęcherz. Ogólnie daje wgląd w to, czego możemy się spodziewać. Niestety zdarzają się straszne pomyłki tak jak kilka lat temu żaden z kilku lekarzy nie zauważył że dziecko w ogóle nie ma kończyn. Często bywają też nierozpoznane wady serca.
Tak,tak rozumiem [emoji16][emoji170]
Dzięki za info, człowiek całe życie się uczy.
Pójdę na te badania.
 
reklama
Ania jak twoja wczorajsza wizyta??
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
 
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
A powiedział ile wynosi w takim razie fhr zarodka?
 
Veronka współczuję, mam to samo. Dodatkowo ślinię się jak jakiś buldog. Codziennie wymieniam poszewkę na poduszce, a w ciągu dnia podgryzam chrupki kukurydziane/wafle ryżowe/sucharki, bo inaczej się nie da wytrzymać.
Kochana u mnie mdłości są 24h. Także jest dramat. Jeść ni nie mogę, wszystko mi śmierdzi nie ma zapachu który by mnie przyciągnął... [emoji2356][emoji2356] Do tego cały dzień odbija mi się metalem, okropieństwo!
 
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
Czyli wiadomości dobre :) ,choć wzbudził lekki niepokój. Trzymam kciuki !!! U mnie tez ciąża bezobjawowa wizyta w poniedziałek ...stres poziom max
 
Ja wlasnie weszlam do domu i sie poplakalam... jestem tak padnieta... tak mi nogi bola, jestem taka obolala i zmeczona ze po prostu masakra :(
 
reklama
No jutro aby mloda "sprzedac" do ojca :) ale nie dam nawet z psem wyjsc... dobrzr ze maz w biedrze jakies gotowce na obiad kupuje... bo stanie przy garach odpada... wgl jakiekolwiek stanie, bo i kolano ciagnie i mam zakwas doslownie na piszczelu [emoji23]
Ale spójrz na to pozytywnie, bo JUTRO WOLNE! Odpoczywaj ;)
 
Do góry