reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Zobacz załącznik 1083500
Hej dziewczyny ja już po wizycie serduszko dalej stuka. Trochę jaszczurka mi nadrobiła z tygodniami z om 7t3d a usg 7t5d wiec nawet się zagalopowała [emoji23]wszystko jest ok dostałam badania na krew.
Następna wizyta 20.03

Co do objawów nic mi nie jest nadal, zreszta jak w pierwszej ciąży.

Piekne maleństwo rośnie! Super! Pocieszasz mnie tym brakiem objawów [emoji846]
 
Super Kochana! A na pierwszej wizycie jak Cię wyliczył tygodnie? Zgadzaly Ci się?

10.02 byłam i był 5 tydzień na usg było już serduszko itd ale aplikacja mi pokazywała 6 wiec ponad tydzień 11 dni później już mamy 7t5d wiec się wyrównało już[emoji16]
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja chyba bym się bała sprawdzać... może chce odsprzedac ? [emoji2955]
To są horrory, w poprzedniej ciąży pamiętam, że dziewczyny to kupowały, a jak nie mogły znaleźć serduszka, to pędem na IP, no i oczywiście wszystko było ok.. w większości mężowie im to pozabierali, albo powyrzucali 😂🙈
 
Dziewczyny byle do pierwszych kopniaczkow i bedzie troche więcej spokoju :) ja sie nigdy poczatkami nie stresowalam, a teraz to sie zmienilo, i kuz sie boje, choc niczego jeszcze nie ma..
 
reklama
Do góry