reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja sobie myślę, że ja byłam 5+4 i dopiero dzidziuś się zaczął powolutku pojawiać, też w Luxmedzie.. Pewnie jakbym była dwa dni wcześniej to też by nic nie było widać w pęcherzyku.. A który masz dziś dokładnie tydzień i dzień? Wszystkie tu trzymamy za Ciebie mocno kciuki!!!!
Dzięki, ja już raczej nie mam nadziei za dużo rzeczy źle poszło i grypa moja i to że owulacja właśnie powinna być wczesniejsza
5+2 mam
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie - czy macie/miałyście plamienia?
Ja mam - bardzo delikatne, przy podcieraniu, od przedwczoraj, dzisiaj może ciut większe, taki kolor bardzo jasnej kawy z mlekiem - w sumie od kiedy zaczęła rosnąć beta (we wtorek 2,38, dzisiaj 17)
Niby wiem, że może tak być...ale trochę się martwię.
Dziś 27 dc (normalny cykl 28 dni)
 
A lekarz mówił jakiej wielkości jest pęcherzyk? Na usg opisał pewnie pod hasłem GS. Ja byłam na usg 5+0 że względu na wcześniejsze poronienie. Lekarz też widział mały pęcherzyk 4mm i też w Lux med. Ale powiedział, że mam się w ogóle nie przejmować ,zrobić bete ( która jak ja zrobiłam miała wzrost o 250%) I jutro mam kolejną wizytę.
Sprawdzę później bo teraz mąż coś tam majstruje i nie będę mu przeszkadzać

EDIT
1.32 no to jasne wszystko
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie - czy macie/miałyście plamienia?
Ja mam - bardzo delikatne, przy podcieraniu, od przedwczoraj, dzisiaj może ciut większe, taki kolor bardzo jasnej kawy z mlekiem - w sumie od kiedy zaczęła rosnąć beta (we wtorek 2,38, dzisiaj 17)
Niby wiem, że może tak być...ale trochę się martwię.
Dziś 27 dc (normalny cykl 28 dni)
Ja mam takie bardzo delikatne plamienia od ponad tygodnia, choć ginekolog jak mnie badał, to powiedział, że nie można tego nazwać plamieniem.. Taki śluz podbarwiony lekko, a na usg wszystko wyglądało ładnie i nie wiadomo skąd.. Ale ja wiem, że zawsze plamie w ciążach, taka moja uroda 🤷
 
No a u mnie jednak nie najlepsze wieści...
Byłam na USG

I pęcherzyk jest wygląda jak 2 tyg ciąża może mniej, jest pusty oczywiście tak jak myślałam szanse jakieś są ale minimalne.

Tym bardziej że ciąża powinna być jakieś 5 dni starsza bo ominelismy dni płodne. Czyli istnialaby ewentualność że mogłaby być przesunięta owulacja ale szybciej a nie spóźniona bo plemniki nie żyją wiecznie. Więc jakby była spóźniona to byłoby nie mozliwe
I tak że przeżyły 4-5 dni to sporo. W dodatku 2 dni po okresie kreska wyszła masakrycznie gruba to też wyklucza spóźniona owulacja a potwierdza właśnie przyspieszona


Tak więc znowu mam powtórkę trzecie poronienie się zbliża

W dodatku lekarz nie kazał się cieszyć tym bardziej jak mu powiedziałam o grupie jaka przeszłam to już wgl załamał ręce

Chciał mi dać duphaston ale jak się spytałam jaki jest sens to mówił że tylko na psychikę... No to nie chciałam


No trudno :(
Bardzo mi przykro :( Ale może jednak ciąża jest młodsza niż się wydaje...

A mogę się spytać jak wygląda betaHCG jeśli jest pusty pęcherzyk? Ja oczywiście pewnie jak każda z nas też już zaczynam świrować przed jutrzejszą wizytą :(
 
Dzięki, ja już raczej nie mam nadziei za dużo rzeczy źle poszło i grypa moja i to że owulacja właśnie powinna być wczesniejsza
5+2 mam
Hej, jeszcze się nie zalamuj... Nie wiadomo jak było z tą owulacja, zagniezdzeniem itd. Odpoczywaj ile się da, i postaraj się nie martwić. Ja bym poszla jeszcze do kogos innego na usg żeby potwierdzic. Przecież błędy się zdarzają.
 
reklama
Do góry