reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mi tak kawy i fajek.w pierwszej ciąży też tak było fajki pachniały już z kilometra!ale w tej ciąży już 10 dni po owu fajki nietknęłam
 
Jak tam sie trzymacie? Ja chyba wrocilam z zaświatow.... zawieszona w czasie i przestrzeni, sprawdzalam lekarzy i w sumie nie wiem gdzie mi popoludnie ucieklo... wybaczcie ale nawet nie mam sily nadrobic tego co sie dzialo :(
A ja złapałam doła jakiegoś ...zaczęłam doszukiwać się nieprawidłowości w wielkości pęcherzyka i już mi się wszystkiego odechciało...
 
Jak tam sie trzymacie? Ja chyba wrocilam z zaświatow.... zawieszona w czasie i przestrzeni, sprawdzalam lekarzy i w sumie nie wiem gdzie mi popoludnie ucieklo... wybaczcie ale nawet nie mam sily nadrobic tego co sie dzialo :(
Tez mam dylemat z lekarzem... Chce rodzic naturalnie po cesarce i boję się, że mój lekarz który wcześniej prowadził ciążę da mi skierowanie na cc kolejne "bo tak trzeba". Więc szukałam w swoim mieście lekarza który jest pro vbac i pracuje w szpitalu w którym chce rodzic ale termin najbliższy do Pani doktor to koniec marca 😱 plus ona przyjmuje prywatnie i bierze 150zl za wizytę a wiadomo, jeszcze badania itd... Teraz pomyślalam sobie ze może zamiast lekarza to wynajmę położna do porodu? 🤔 To jest super opcja. U mnie w mieście 1000zl i położna jest ze mną cała ciążę, pomaga się przygotować do porodu i jest ze mną cały poród tylko dla mnie. Może to lepsza opcja?
 
Tez mam dylemat z lekarzem... Chce rodzic naturalnie po cesarce i boję się, że mój lekarz który wcześniej prowadził ciążę da mi skierowanie na cc kolejne "bo tak trzeba". Więc szukałam w swoim mieście lekarza który jest pro vbac i pracuje w szpitalu w którym chce rodzic ale termin najbliższy do Pani doktor to koniec marca [emoji33] plus ona przyjmuje prywatnie i bierze 150zl za wizytę a wiadomo, jeszcze badania itd... Teraz pomyślalam sobie ze może zamiast lekarza to wynajmę położna do porodu? [emoji848] To jest super opcja. U mnie w mieście 1000zl i położna jest ze mną cała ciążę, pomaga się przygotować do porodu i jest ze mną cały poród tylko dla mnie. Może to lepsza opcja?
Mój też bierze 150 200 Ale będzie przy porodzie , załatwi co trzeba itp
 
Dziewczyny podczytujące, jeśli któraś chciałaby do nas dołączyć, to pośpieszcie się, bo niedługo przejdziemy na zamkniętą konwersację i nie będzie już dodawania... dajcie się poznać, warto mieć taką grupę wsparcia :)
Jeszcze poczekajcie chwilę, może ktoś ze staraczek jeszcze jednak dołączy 💁‍♀️będzie później taka opcja byłaby się jednak okazało, że są tam jakieś zaciążone?
 
Ja też już leżę.
Mdłości mam straszne....
W każdej ciąży wieczory były dla mnie koszmarem i teraz też tak jest. Gorzej będzie jak wrócę do pracy. Jutro mam nocna zmiane A w czwartek druga... ech...
Staram się nie myśleć o tym co mi powiedział lekarz, czytam Was, przeżywam z Wami. I staram się zrozumieć ze swoim własnym ciałem żeby mi nie zrobiło psikusa.
Jednak w głowie mam co ma być to będzie[emoji4]
Dobranoc kobietki.
Ja jutro pobudka o 7. Szkoła, bilans z moja 7 latka. Później może jakaś drzemka , spacer i do pracy....[emoji6] do jutra
 
reklama
Mój też bierze 150 200 Ale będzie przy porodzie , załatwi co trzeba itp
No właśnie i tu mam ten dylemat no fajnie, że Pani doktor pracuje w tym szpitalu więc było by mi o wiele wiele lepiej jakby tam była. Choć też mój poród może się nie zgrać akurat z jej dyżurem i klapa 🙄. Nie wiem kurde. Położna wezme na pewno. Na 100% bo jestem ogromną panikara i muszę mieć kogoś z personelu medycznego kto będzie mi robił za "best friend" i monitorował co się dzieje pod kątem medycznym. Mam ogromną traumę po porodzie martwej córki kilka lat temu i boję się, że wpadnę tam w totalna panikę ☹️
 
Do góry