reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Plamić przed chwilą zaczęłam i brzuch mnie zaczął boleć. Mam złe przeczucia. Jutro rano się wszystko okaże

Nie martw się na zapas (mówi ta co sama się martwi :)) bo plamienia występują bardzo często a bóle brzucha takie „okresowe” są prawie u każdej kobiety.
Ja plamię, progesteron jest super, beta rośnie dobrze i jajo siedzi mocno w macicy :) nic złego plamienia u mnie nie oznaczały
Trzymam kciuki za jutro!
 
Ależ oczywiście,że firma farmaceutyczna sponsoruje lekarza w udziale w konferencjach zagranicznych,jak i polskich. Nie jest to nowość. Ale jak myślisz, skąd lekarze czerpią wiedzę nt nowych leków,które są wprowadzane na rynek, nowych badaniach naukowych, wytycznych,które są zmieniane co jakiś czas? Z książek, prasy medycznej? No nie...właśnie od tych przedstawicieli . I czasami naprawdę trzeba nanieść tych sałatek i pierogów,aby chociaż na chwilę zwrócili uwagę, że my przedstawiciele mamy dla nich naprawdę nowe rozwiązania terapeutyczne, takie nawet jak acard,który prawie wszystkie bierzecie,a jeszcze kilka lat temu żaden lekarz nie siegnalby po kwas acetylosalicylowy u ciężarnej. I faktycznie nie są to bajki z mchu i paproci 😊

Cześć koleżanko po fachu ! :) ja też firma farmaceutyczna :)
 
reklama
Do góry