reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

W sensie że duphaston tak?
Bo znowu ci słownik zmienił:D

Ja nie wierzę w ten lek jak mi próbowali wcisnąć teraz to odmówiłam.
Raz brałam ale i tak poroniłam
Tak duphaston, gin mi mówił że duphaston ma za zadanie podtrzymać ciążę lub wywołać miesiączkę jeżeli jest inna przyczyna jak niski poziom progesteronu to i tak dojdzie do poronienia niestety . Mi pomógł moja koleżanka poronila 5 razy 😮😢. Przy duphastonie urodziła 2 zdrowych chłopaków 😍. A miałaś może jakieś badania szukając przyczyny?
 
reklama
Pięknie Kochana!!! [emoji173][emoji173][emoji173] Gratulacje! Na następnej wizycie zobaczysz serduszko napewno [emoji173][emoji7]
My też już po wizycie [emoji173] co prawda serduszko jeszcze nie bije- ciąża o wiele młodsza niż wychodziłoby z terminu ostatniej @- ale tego się spodziewałam, bo cykle nieregularne, następna wizyta w przyszły czwartek, liczymy że usłyszymy [emoji173], dzidzia ma prawie 3 mm- przełom 5/6 tygodnia. Dostałam progesteron, zwiększamy dawkę Euthyroxu- jutro idę na badania plus krzepliwość bo wcześniej miałam z nią problemy.
 
W sensie że duphaston tak?
Bo znowu ci słownik zmienił:D

Ja nie wierzę w ten lek jak mi próbowali wcisnąć teraz to odmówiłam.
Raz brałam ale i tak poroniłam
To prawda. Jeśli poronienie jest wynikiem wady rozwojowej zarodka, to ani duphaston nie pomoże, ani nawet siła nadprzyrodzona. Osoby, które twierdzą,że to dzięki niemu donosily ciążę zwyczajnie się mylą. Był to tylko zbieg okoliczności.
 
Tak duphaston, gin mi mówił że duphaston ma za zadanie podtrzymać ciążę lub wywołać miesiączkę jeżeli jest inna przyczyna jak niski poziom progesteronu to i tak dojdzie do poronienia niestety . Mi pomógł moja koleżanka poronila 5 razy [emoji50][emoji22]. Przy duphastonie urodziła 2 zdrowych chłopaków [emoji7]. A miałaś może jakieś badania szukając przyczyny?
To jest syntetyczny hormon,
Głównie się podaje właśnie przy niskim progesteronie. U mnie progesteron nie wiem jak w ciąży ale poza ciąża mam idealne hormony, w ciąży jedynie TSH miałam badane i było ok
A diagnozowana nigdy nie byłam.
Teraz się za to wezmę jeśli ta ciąża się źle skończy
Już po prostu nie odpuszczę
 
To już będzie wszystko super widacv[emoji7][emoji7][emoji7] Ja myślałem że będzie też już konkret Ale cieszę się że serduszko widziałam że bije [emoji4]
Ja muszę jakoś do poniedziałku wyrwać do zobaczenia mojej dzidzi.. Będzie już 7+4 więc maluszek już powinien być konkretny [emoji16][emoji16]
 
reklama
Cudownie! Koniec nerwów! Teraz się relaksuj i myśl pozytywnie
emoji173.png
To jest syntetyczny hormon,
Głównie się podaje właśnie przy niskim progesteronie. U mnie progesteron nie wiem jak w ciąży ale poza ciąża mam idealne hormony, w ciąży jedynie TSH miałam badane i było ok
A diagnozowana nigdy nie byłam.
Teraz się za to wezmę jeśli ta ciąża się źle skończy
Już po prostu nie odpuszczę
Oby nie było takiej potrzeby, i wszystko było w porządku ❤️🤗
 
Do góry