reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mysle, że te bóle są też zależne od naszych predyspozycji jednakże dopóki nie są zbyt uciążliwe i nie trwają zbyt długo to nie ma czym sie martwić. U mnie bóle były około okresu i trwały 2 dni z przerwami teraz to czasami mnie zaboli jak się za szybko podniosę albo jakiś gwałtowny ruch zrobię. Bardziej czuje piersi. Chciałabym karmić piersią bo przy pierwszej ciąży niestety nie mogłam.
Dlaczego nie mogłaś?
 
Witamy witamy! Rozgosc się! Dużo znajomych Nikow tutaj mamy! [emoji4]
Cześć dziewczny ;) mogę dołączyć? Mam na imię Wiola, mam 29 lat (prawie) i jestem już mamą ośmiolatka. O drugie dziecko staraliśmy się rok. Gdyby teraz się nie udało mieliśmy rozpocząć badania. Dziś robilam hcg, wynik 58,90. Udało się! [emoji2296][emoji16][emoji559]
 
Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 28.12. W niedzielę 26.01 wyszedł pozytywny test:) pierwszą wizytę mam 4.02. To będzie moje drugie dziecko. Jestem z Bydgoszczy
Hej milo że kolejna ciężarówka od nas z kuj-pom no i że z Bydgoszczy
 
reklama
Chciałam z @Ruda94 rozkręca wątek Ale ona gdzieś zniknęła [emoji2368][emoji2368] Może znów robi kotlety ziemniaczane z 5 kg pyrow [emoji23][emoji23][emoji23]
Verona26 no troszkę nas tu przylazło ze staraczek :) Liczyłam, że się uda i trafimy na jeden wątek szalona kobieto. Przynajmniej będzie tu wesoło [emoji2957]
 
Do góry