reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Wiem ze kilka lat temu dziewczyny otwierały nowy wątek w grupie i tam były tabelki właśnie dla ułatwienia ale nie wiem czy to admin nie musi utworzyć
 
26 lat w kwietniu. Białystok :)

A wy ciagle o jedzeniu [emoji23]

Ja dopiero wrocilam . O 20 znajomi i posiadowka. Znalazlam wino bezalkoholowe wiec troszke ich wkrecimy :D

O ile nie pojade na sor z ojcem....
 
Ooo dobrze ze jestes :) co mozna podac przeciwgoraczkowo poza paracetamolem, osoba dorosla 68 lat po operacji przepukliny okolo tygodnia temu. Temp. 38.5 i biegunka.
Ja właśnie weszłam do pracy. Trochę się rozpisałyście, będę nadrabiać w wolnej chwili
 
reklama
Do jakiego lekarza idziesz ?
Na pierwszą wizytę idę do Gizińskich na ul. Leśną, bo tam było najwcześniej na ubezpieczenie Allianz z którego korzystam. Nawet nie wiem jaki to będzie lekarz. Ja będę zadowolona to zostanę, a jeśli nie to chyba wrócę do lekarza, który prowadził moja pierwszą ciąże- Artur Fijałkowski. Byłam z niego bardzo zadowolona.
 
Do góry