reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Szkoda ze nie ma fejsa :( jak ktoś nie chce juz się udzielac to moze przekazac grupe komus innemu. Troche nieładnie. W takim razie jak dostac sie ma forum zamkniete? A może ktoś się podejmie stworzenie nowej fejsowej grupy zamknietej?
W wolnej chwili może to ogarnę fb.

Myślę, że jak.się wszystkie rozpakujemy to kontakt się nie urwie i warto mieć grupę mam z dzieciakami w jesnym wieku.
 
sprawdziłam:
Głowa 32cm 37+0
Brzuszek 35cm 39+4

Oby i u nas też to o niczym złym nie świadczyło :(
Nie wybaczę sobie I ginowi jeżeli coś zostało przeoczone :/
No więc z racji, że kawaler już po tej stronie brzuszka informuję, że mój stres odnośnie wymiarów był niepotrzebny.
Mały ma główkę 36 cm
Brzuch 35 cm
i wszystko z nim ok.
Dzień przed CC szacowana waga 3800g a urodził się mając 3720g także dużej rozbieżności nie było z wagą :)
 
No więc z racji, że kawaler już po tej stronie brzuszka informuję, że mój stres odnośnie wymiarów był niepotrzebny.
Mały ma główkę 36 cm
Brzuch 35 cm
i wszystko z nim ok.
Dzień przed CC szacowana waga 3800g a urodził się mając 3720g także dużej rozbieżności nie było z wagą :)
Czyli te wymiary usg to o pupę potłuc, bo Mały Twój widać że wszystko w należytym porządku. Dziękuję za tę informację, bo stresują mnie też trochę te pomiary
 
Dziewczynki z racji, że poprzednia grupa fb została zarchiwizowana to dla chętnych zakładam nową tajną grupę.
Piszcie do mnie tutaj lub na fb bo żeby dodać do grupy musimy być znajomymi na fejsie.
Kto chce i woli fb niech się aktywnie udziela oczywiście w miarę możliwości, czasu i chęci
 
reklama
Do góry