reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się działo. 26 września na świecie pojawił się mój syn z waga 3,3 kg i 54 cm. Przyszedł na świat przez cc ze względu na położenie miednicowe. Po cc przez 2 dni czułam się tragicznie, ale z dnia na dzien bylo coraz lepiej. Co do pieluch tetrowych to ja mam 12 sztuk + kilka flaneli i jak dla mnie to tej tetry jest zdecydowanie za mało, muszę odmówić jeszcze przynajmniej 10 sztuk.
Gratulacje [emoji253] [emoji253] jak synek ma na imię?
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się działo. 26 września na świecie pojawił się mój syn z waga 3,3 kg i 54 cm. Przyszedł na świat przez cc ze względu na położenie miednicowe. Po cc przez 2 dni czułam się tragicznie, ale z dnia na dzien bylo coraz lepiej. Co do pieluch tetrowych to ja mam 12 sztuk + kilka flaneli i jak dla mnie to tej tetry jest zdecydowanie za mało, muszę odmówić jeszcze przynajmniej 10 sztuk.
Gratulacje!!! :)
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się działo. 26 września na świecie pojawił się mój syn z waga 3,3 kg i 54 cm. Przyszedł na świat przez cc ze względu na położenie miednicowe. Po cc przez 2 dni czułam się tragicznie, ale z dnia na dzien bylo coraz lepiej. Co do pieluch tetrowych to ja mam 12 sztuk + kilka flaneli i jak dla mnie to tej tetry jest zdecydowanie za mało, muszę odmówić jeszcze przynajmniej 10 sztuk.
Gratulacje :)
 
Super oby się udało tym razem zrobić sesje i to całą familią [emoji1]

Mój mąż mnie wczoraj doprowadził do lez niemal swoim marudzeniem i złośliwością.
Powiedziałam, żeby nie marudził (głównie o kasę) bo właśnie dostałam jego zdjęcie, w dodatku beznadziejne bo wygląda jak swój stary i zostało wycenione na 200zl...

Spalo mi się dziś beznadziejnie.
Wyglądam jak hipek...

Wczoraj jak sobie leżałam na tym KTG, to pomyślałam, że jeszcze jakby mi ktoś stopy masował to byłoby jak na spa.
I że polezalabym sobie kilka dni, odpoczęła książki poczytała....
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się działo. 26 września na świecie pojawił się mój syn z waga 3,3 kg i 54 cm. Przyszedł na świat przez cc ze względu na położenie miednicowe. Po cc przez 2 dni czułam się tragicznie, ale z dnia na dzien bylo coraz lepiej. Co do pieluch tetrowych to ja mam 12 sztuk + kilka flaneli i jak dla mnie to tej tetry jest zdecydowanie za mało, muszę odmówić jeszcze przynajmniej 10 sztuk.
Gratulacje ;)
 
reklama
Do góry