reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny piszecie że już pierzecie więc na pewno jesteście w temacie [emoji2] jak pierzecie minki? U mnie na wszystkim pisze że prać można ale nie wirować. Nie wyobrażam sobie nie wywirować chociaż na 800 obrotów. W ten upał to można wieszać nawet z wodą ale zimą?
 
Dziewczyny piszecie że już pierzecie więc na pewno jesteście w temacie [emoji2] jak pierzecie minki? U mnie na wszystkim pisze że prać można ale nie wirować. Nie wyobrażam sobie nie wywirować chociaż na 800 obrotów. W ten upał to można wieszać nawet z wodą ale zimą?

Ja wywirowalam wszystko na 1000 i prałam w 40 stopniach minky tez ale ja mam tylko zabawkę sensoryczna z minky
 
Ja robię dżemy dodaje ksylitol albo słodze sokiem z pomarańczy ze względu na cukrzycę ciążowa są dobre w smaku i mogę coś zdrowego zjeść dżemy kupne odpadają.
To tak jak ja:) ostatnio robiłam z porzeczek i renklodów z ksylitolem.

Co do samopoczucia w upały, to o dziwo w tym tygodniu jest lepiej, ale wszędzie, gdzie akurat jestem, stawiam wiatrak. Tylko cukry mam wyższe, a jak przez 4 dni ograniczyła porcje, to już dziś rano wyszły ketony... Wrrr
 
@Nesbitt33 sorki, ale te rady to mi pachną jakąś mamą, ciotką lub babcią, więc wiesz - wysłuchaj i zapomnij. Mnie też denerwowały tego typu komentarze, ale szybko przestałam się przejmować. Moja mama np. nie rozumiała, jak można dziecko po kąpieli niemal od razu po wytarciu trzymać takie nagie i powoli ubierać. Był czerwiec i 32 stopnie w mieszkaniu. Toż to trzeba w ręcznik i koc owinąć, do cycka w takim kokonie przystawić i jak porządnie wyschnie (chyba się spoci) to dopiero szybko ubierać. O litości... Ja się urodziłam w styczniu, byłam kąpana przy takim kaflowym piecu i tak w tych ręcznika i kocach ogrzewana. Na pierwszy spacer, który trwał z 5 min, zostałam wyprowadzona w marcu i od razu zapalenie oskrzeli;)
 
@Nesbitt33 sorki, ale te rady to mi pachną jakąś mamą, ciotką lub babcią, więc wiesz - wysłuchaj i zapomnij. Mnie też denerwowały tego typu komentarze, ale szybko przestałam się przejmować. Moja mama np. nie rozumiała, jak można dziecko po kąpieli niemal od razu po wytarciu trzymać takie nagie i powoli ubierać. Był czerwiec i 32 stopnie w mieszkaniu. Toż to trzeba w ręcznik i koc owinąć, do cycka w takim kokonie przystawić i jak porządnie wyschnie (chyba się spoci) to dopiero szybko ubierać. O litości... Ja się urodziłam w styczniu, byłam kąpana przy takim kaflowym piecu i tak w tych ręcznika i kocach ogrzewana. Na pierwszy spacer, który trwał z 5 min, zostałam wyprowadzona w marcu i od razu zapalenie oskrzeli;)
Staram sie nie odzywac ale czasami sie nie da i dochodzi do kłótni. A to dopiero początek, boje sie co będzie jak sie mała urodzi i bede chciała ją tą oliwka nasmarowac [emoji85] wkurzaja mnie takie rady, od razu gadanie ze dziecko dostanie wysypki po takich "nieznanych" kosmetykach i wtedy sobie nie poradzę. Tłumaczę ze skład i opinie są o wiele lepsze niz tej bambino.. ale to bez sensu.
 
reklama
To tak jak ja:) ostatnio robiłam z porzeczek i renklodów z ksylitolem.

Co do samopoczucia w upały, to o dziwo w tym tygodniu jest lepiej, ale wszędzie, gdzie akurat jestem, stawiam wiatrak. Tylko cukry mam wyższe, a jak przez 4 dni ograniczyła porcje, to już dziś rano wyszły ketony... Wrrr
Kasiu ja też mam cukier powyżej normy na czczo biorę już 14J i poprawy nie ma i jem ostatni posiłek o godz 22 nie wiem co mam zrobić żeby mieć wyniki w normie[emoji15]
 
Do góry