reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]
A co to za ekspert Cię tak skrytykował? Ma jakieś konkretne argumenty? Hipp wygrywa według mnie z Bambino...
 
Ja nie używam oliwek dla dziecka tylko na mój brzuszek - teraz babydream albo HiPP.
Po Jhonsonie w pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu, bambino też mnie uczula.

Jestem po 3cim prenatalnym
wszystko super, panna całkiem dorodna, ma małe pielektazje ale poniżej 1cm więc zejdą.
Wagowo jestem cały czas 9 na plusie.
I hurra jest główka w dół ;)
 
Ja nie używam oliwek dla dziecka tylko na mój brzuszek - teraz babydream albo HiPP.
Po Jhonsonie w pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu, bambino też mnie uczula.

Jestem po 3cim prenatalnym
wszystko super, panna całkiem dorodna, ma małe pielektazje ale poniżej 1cm więc zejdą.
Wagowo jestem cały czas 9 na plusie.
I hurra jest główka w dół ;)
Fajnie że wszystko w porządku z maleństwem [emoji173]
 
Ja nie używam oliwek dla dziecka tylko na mój brzuszek - teraz babydream albo HiPP.
Po Jhonsonie w pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu, bambino też mnie uczula.

Jestem po 3cim prenatalnym
wszystko super, panna całkiem dorodna, ma małe pielektazje ale poniżej 1cm więc zejdą.
Wagowo jestem cały czas 9 na plusie.
I hurra jest główka w dół ;)
Super.
 
Ja w świętokrzyskim na dwór, podhale na pole i już tak sobie wyrobilam żeby nikogo nie razic w jedną czy druga stronę zmodyfikowano w wychodzę na zewnętrz lub z domu [emoji23]
U mnie się mówi i tak i tak, chyba częściej na pole (Górny Śląsk) ale ja właśnie sobie też wyrobiłam inne powiedzenie i wychodzę na podwórko [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]
Ja też mam płyn do kąpieli i do mycia ciała i włosków z hipp i jeszcze chusteczki nawilżane mam. Oliwkami nie będę smarować A buzię na dwór i w tym celu mam nivea na każdą pogodę.
 
Do góry